Tip redakcii
 

Prekliaty Twilight: Hercom ničí milostný život

Hviezda ságy Twilight Ashley Greenová (25) alias Alice Cullenová tvrdí, že jej hollywoodska kariéra zničila milostný život. A nie je jediná, po Twilighte sa rozpadlo manželstvo aj jej filmovému otcovi Petrovi Facinellimu a samozrejme nemôžeme vynechať ani kauzu Kristen a Rob.

29. októbra 2012, 08:00
Twilight ničí vzťahy.

Twilight ničí vzťahy.

Autor: profimedia.sk

Ashley patrí momentálne k najznámejším mladým hereckým tváram na svete. Bodaj by nie, v Twilighte je jednou z hlavných postáv, krásnou upírkou, ktorá vidí do budúcnosti. V banke má milióny dolárov a kariéra ju neznepokojuje. „Pokojne môžem zostať nezamestnaná aj dva, tri roky,“ tvrdí v aktuálnom čísle prestížneho módneho časopisu. Napriek tomu nie je šťastná. Sestra upíra Edwarda považuje svoj úspech za prekliatie. Tvrdí, že jej hollywoodska kariéra zničila možnosť nájsť trvalú romantiku a pocit zložiť hlavu na plece chápajúceho životného partnera. „Vzťahy v našej brandži sú veľmi prchavé a nabitý rozvrh nedáva šancu udržať romantiku,“ vzdychla si. Všetko sa, samozrejme, pripravuje na novembrovú premiéru poslednej časti Twilightu, a mohlo by sa zdať, že Ashleine reči sú len marketingovým ťahom. V jej prípade však zabudnite na obvinenie z lacnej reklamy. Pohľad na jej doterajší osobný život iba potvrdzuje jej skeptické slová.

Zmenila sa?

Najväčší životný zlom prišiel pre Ashley v roku 2008, keď ju obsadili do úlohy Alice Cullenovej. „Odvtedy počúvam iba to, že som sa zmenila,“ roztrpčene hodnotí posledné štyri roky svojho života. „A ja všetkým hovorím: Nezmenila som sa, ale odkedy pracujem na známom filme, zmenil sa váš názor na mňa!“ dodáva herečka. Zároveň tvrdí, že jediní, kto má právo hodnotiť jej prípadnú zmenu, sú jej rodičia. A tí vraj u nej nejaké prevratné životné saltá nezaznamenali. Čo je však určite reálny fakt, to sú jej nestále partnerské vzťahy. Od čias, keď padla prvá klapka Twilightu má totiž za sebou viacero nevydarených pokusov o romantiku.

Asi najznámejším bol Joe Jonas zo súrodeneckej kapely Jonas Brothers. Ten sa najprv pri jednej z londýnskych premiér Twilightu objímal viac ako kamarátsky s ďalšou herečkou zo ságy Nikki Reedovou alias Rosalie, napokon však ešte v rovnaký večer zbalil krásnu Ashley. Tá prežila niekoľko mesiacov ako pávica, organizovala množstvo žúrov a párty pri bazéne, kde predvádzala dokonalé telo v priliehavých šatách i v miniplavkách a zvyšovala si tak svoje láskou pozdvihnuté sebavedomie. Napokon sa však milenci uprostred jednej takejto párty rozišli a na sociálnu sieť zavesili dôvod: nabitý program a sústredenie na pracovné príležitosti. Bolo to po deviatich mesiacoch. Joe potom všade roztruboval, že sa do vzťahu až tak nevložil, takže to nemalo zmysel...

Otec aj partner

Už deň po oficiálnom oznámení rozchodu s Jonasom odfotografovali krásku Ashley ruka v ruke s ďalším hudobníkom, basgitaristom kapely Kings of Leon, Jaredom Followillom. Zoznámili sa, ako inak, na veľkej párty, kde sa to plnými pohárikmi sektu a vraj aj nejakými opiátmi len tak hemžilo. Ashley s Jaredom vraj dokonca uvoľnili svoje emócie až príliš a robili si pred známymi žarty so sexuálnej orientácie Joea Jonasa. Ten sa okamžite poponáhľal s odpoveďou na sociálnej sieti a oznámil celému svetu, že nie je gay, napriek tomu, čo o ňom tvrdí expriateľka. Ashley zabila dve muchy jednou ranou – presťahovala sa do New Yorku, kde bola nielen so svojou novou láskou, ale kde aktuálne žil aj jej vlastný otec, s ktorým mohla vídať čoraz častejšie. Napokon však zostalo len pri stretnutiach s oteckom, pretože basgitarista odišiel do histórie. Dôvodom bola opäť pracovná zaneprázdnenosť.

Ashley a Joe Jonas. Foto: profimedia.sk

Zasa rozchod

Do tretice prišiel do Ashleinho srdca opäť známy mladík. Reeve Carney, hviezda muzikálov na Broadway, kde si zahral rolu Spidermana. Nafotiť tento párik spolu bolo rovnako ťažké, ako odhaliť pravú tvár pavúčieho muža. Paparacom sa to napokon podarilo, ale skôr ako sa romantika mohla rozvinúť, opäť prišiel rozchod! A ak sa nepočítajú krátke letné flirty s učiteľom surfovania a až príliš kamarátske objatia z vlastným bodyguardom, ostala krásavica Ashley na ocot. „Romantika nemôže odviesť moju pozornosť od práce,“ tvrdí hrdo upíria kráska, ktorá by sa v pohode uživila aj ako modelka. Len vzťahy jej stále akosi nevychádzajú.

Autor: ŠARM/ Katarín Wagnerová

video

 


 

 

Vaše diétne tipy

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 

DOBRÝ TIP: Dochádza vám v kuchyni inšpirácia? Mirka Luberdová má pre vás pár užitočných trikov!

Bývalá modelka Mirka Luberdová (33) miluje všetko zdravé a je presvedčená,...
 

4 TRIKY proti maškrteniu: Aj vy chcete schudnúť, no stále musíte niečo pojedať?

Ak je to váš prípad, poradíme vám štyri triky, ako tomuto nutkaniu zabrániť....
 

VIDEO: Nikola Weiterová zase dráždi. Páni slintajú a ženy šialene žiarlia

Na svojej svalnatej postave riadna maká. A tak si môže dovoliť vystavovať...
 
 
Prekliaty Twilight: Hercom ničí milostný život
ŠARM/ Katarín Wagnerová