Dátum: Pondelok 23.01.2017 Dnes oslavuje:

Miloš Zajtra: Timotej

 

 

 
  • Poslať e-mailom
  • Vytlačiť článok
  • Facebook
  • Napíšte nám
  • Zdielať s ostatnými

Rande podľa zverokruhu: Ako zbalíte vodnára či barana?

Zdroj: glanc.sk 21. apríla 2013, 09:00
Foto: Shutterstock Ako ho zbalíte podľa znamenia?

My ženy zvyčajne veríme na horoskopy oveľa viac ako naše silnejšie polovičky. To sa potom ale budú čudovať, keď zistia, že toto skutočne funguje!

Ak máte svoj objekt záujmu a neviete, ako ho očariť, stačí ak si zistíte jeho znamenie zverokruhu.

Baran

Buďte úprimné. Baran je veľmi čestný a nemá rád povrchnosť a faloš. Keďže sa pokladá skôr za racionálneho než emocionálneho človeka, nadviažte intelektuálny rozhovor. Platí na nich aj spontánnosť, takže nič neplánujte. Baran je aktívny a oceňuje aktivitu aj u druhých.

Býk

Býk sa rozbieha pomaly, ale keď sa už raz rozbehne, nič ho nezastaví. Pozvanie na prvé rande si preto bude vyžadovať dlhší čas. Ak už ho dostanete na prvé stretnutie, buďte jemné a prirodzené, až priam konzervatívne. Zvyčajne bývajú šetrní, takže si toho neobjednajte veľa.

Blíženci

Blíženci sú zvedaví a radi objavujú nové veci, preto mu informácie o sebe dávkujte a hrajte sa na tajomnú. Viac nechajte hovoriť jeho a vy len počúvajte. Predstavte ho tiež svojim priateľom, Blíženci majú radi spoločnosť.

Rak

Rak je veľmi vnímavý a citlivý. Požiadajte ho preto o nejakú radu, ktorá môže byť zámienkou na rande. Má veľký zmysel pre rodinu, takže ak poznáte jeho rodičov, hovorte o nich vždy pekne. Dávajte si pozor aj na kritiku smerom k jeho vzhľadu.

Lev

Lev je rád stredobodom pozornosti. Dajte mu preto najavo, ako veľmi vás upútal a oslnil. Nešetrite pri ňom ani peniazmi, miluje luxus a dokáže ho dopriať svojej partnerke aj on sám. Nezabudnite mu nechať dosť priestoru, aby mohol rozprávať sám o sebe a svojich úspechoch.

Panna

Panna má zmysel pre detaily a určite ju zaujme dokonale upravená a čistotná žena. Sú to konzervatívni muži, preto sa tak správajte aj vy. Na rande zabudnite na drahé podniky, sú tp šetrné typy a Ľúto im bude aj každého vášho eura. Skúste ísť radšej za kultúrou alebo do prírody.

Váhy

Váhy sú veľmi elegantné a majú vynikajúci vkus, a to treba oceniť! Na rande vyberte prepychové miesto, prípadne spoločnosť veľavážených ľudí. Pozitívne budú hodnotiť aj váš intelektuálny rozhľad, preto si naštudujte niečo z histórie a umenia.

Škorpión

Škorpión je najnevyspytateľnejší z celého zverokruhu, niektoré všeobecné pravidlá však na neho platia. Nechichotajte sa a v ničom neklamte, jeho vrodená intuícia by vás odhalila. Počúvajte ho a nebojte sa požiadať o radu, majú radi tento druh obdivu. Nemajú radi veľkú spoločnosť, radšej ho pozvite k sebe domov.

Strelec

Strelec je úprimný, komunikatívny a otvorený. Je duchovne založený, a preto na iných obdivuje viac duševné než vzhľadové prednosti. Miluje tiež prírodu a zvieratá, ocení, ak ho pozvete na výlet. Dávajte si pozor na pokrytectvo a pretvárku. Buďte originálne a používajte svoju fantáziu.

Kozorožec

Kozorožec je veľmi ctižiadostivý a pracovitý. Je hrdý na svoje pracovné výsledky a toto by mohla byť vaša spoločná téma. Ak by ste ho však neobdivovali úprimne, vycíti to. Rovnako prekukne ak sa pred ním robíte lepšia, než ste. Je tiež rodinne založený, preto o rodičoch hovorte len pekne.

Vodnár

Vodnár je spoločenský a najlepšie sa cíti medzi ľuďmi. Je výborným rozprávačom a obvykle býva sčítaný, preto hľadá aj podobnú partnerku. Sám prekvapuje originalitou, a také by malo byť aj miesto vášho prvého rande. Vodnár sa nespráva ako ostatní a takisto má aj rád ľudí, ktorí sú neobyčajní.

Ryby

Ryby priťahuje umenie a tajomné veci ako napríklad okultizmus, skúste rozhovor zamerať na tieto témy. Vaše prvé stretnutie by malo byť romantické. Vyvarujte sa na rande alkoholu, pretože Ryby sú citlivé na všetky omamné látky. Buďte k nim ohľaduplné a citlivé, pretože sa ich často dotkne niečo, čo by ste vôbec nepredpokladali. 

Naj z glancu

Horoskop

Voľný čas

Záhrada

Nevyhadzujte zvyšok ananásu: Návod, ako ho zasadiť a pestovať

Patríte aj vy k tým, čo si v zime pravidelne kupujú okrem iného ovocia aj ananás?...
 

Ešte stíhate: Máte už nový Záhradkár špeciál zo izbovkách?

Keď príde rad na starostlivosť o izbové rastliny, niekedy môžu aj tie najlepšie...
 

Pripravte trávniky na jarnú sezónu

Aby váš trávnik vyzeral dobre počas celého roka, netreba na neho zabúdať...
 

7 tipov na využitie igelitových vrecúšok pre záhradkára

Igelitové obaly sa stávajú vo svete veľkým ekologickým problémom. Preto...
 

Skontrolujte zazimované balkónové kvetiny

Rastliny v črepníkoch, ktoré zimujeme v pivniciach alebo zimných záhradách,...