Tip redakcii
 

Toto sú najkrajšie zadky sveta!

Hlasovaní a ankiet o rôznych častiach tela je na svete neúrekom. Pred pár dňami vyhlásili v Čile najkrajší zadok na svete – vyhrala to Shakirina krajanka.

13. marca 2012, 10:00

Dvadsaťdvaročná Karen del Castillová môže zjavne kariéru inžinierky ekonómie, ktorú študuje, zavesiť na klinec. Túto kučeravú krásku z Kolumbie totiž na čilskej pláži vyhlásili za ženu s najkrajším zadkom na svete, a tak sa okamžite roztrhalo vrece s ponukami na modeling. Zo všetkých súťažiacich, ktoré ukázali svoje „zadnosti“, bola suverénne najlepšia. A čo by mal najkrajší zadok sveta „spĺňať“? Musí byť pekne tvarovaný, pevný, s dokonalou štruktúrou kože a musí zaujať ako celok, energiou a vhodnými proporciami.

Kufor od Jennifer

Ktovie, aká budúcnosť čaká Karen, vlastne jej zadok, v šoubiznise. Tam je poriadny pretlak a na samom vrchole popularity päť zadkov, o ktorých sa hovorí najviac. Nepatria medzi najmenšie, aj preto sú neprehliadnuteľné. A niekedy aj pekne drahé – Jennifer Lopezová má ten svoj poistený na milión dolárov! Kritici tvrdia, že Lopezovej zadok je veľký ako premietacie plátno, zlé jazyky boli dokonca ešte ostrejšie a tvrdili, že na poslednom odovzdávaní Oscarov mala mať Jennifer dve miesta na sedenie. Zadok však v krásnej róbe popretŕčala a dokázala, že titul najkrajšej ženy sveta jej patrí právom.

Beyoncé sa má čím pýšiť (vľavo)

Cameron Diazová si na tohtoročných Oscaroch trúfl a porovnávať svoj zadok s Jennifer Lopezovou. A nemala to robiť...(vpravo)

Prím hrajú speváčky

Na Lopezovej zadok dýchajú ďalšie tanečnice a jedna pseudocelebrita. V prvej päťke naj zadkov je totiž aj Kim Kardashianová. Okrem toho, že jej zadok nadobúda čoraz väčšie rozmery, Kim sa stáva aj propagátorkou „podzadočenky“. Tá má podobne ako podprsenka držať hore to, čo padá, toto podporné zariadenie sa dá nosiť pod plavkami, spodnou bielizňou a vraj neskutočne zvyšuje sebavedomie. Patentovaný vynález dokonca vyrábajú pre Kim aj včlenený do tangáčov!

Tu treba spomenúť aj Rihannu, ktorej zadok patrí k najsťahovanejším... na internete. Rihanna je dôkazom, že pre mužov sú často z erotického hľadiska atraktívnejšie väčšie zadočky než väčšie prsia. Aj Beyoncé sa dostala do Top 5, ešte predvlani bola dokonca považovaná za ženu s najsexi zadkom v Amerike. Plejádu krásnych pozadí uzatvára Shakira. Keď sa zavrtí, padajú sánky. A že vie so zadkom vrtieť výborne, to dokazuje aj fakt, že aj naň ulovila jedného z najlepších futbalistov sveta Gerarda Piquého.

Kim Kardashianová má pekný zadok naozaj len vo vystužených nohavičkách. (vpravo)

Výber je veľký

Ženských zadkov je na svete viac ako tri a pol miliardy. Sú zaguľatené, v tvare vázy, srdcovité, ploché so širšími bokmi či útle a svalnaté. Od čias Věstonickej Venuše či barokových moletiek sa aj predstava o ideálnom tvare viackrát zmenila, aktuálne je teda vzorový ten z Kolumbie. Tvar zadku si ženy, žiaľ, nevyberú, je daný geneticky, forma sa však dá ovplyvniť. A nemyslím teraz na zákrok chirurga, ale na korčuľovanie, beh po schodoch či akýkoľvek druh tanca.

Západná spoločnosť uprednostňuje strednú šírku bokov, moslimské krajiny preferujú väčšie zadky a z erotického hľadiska sú vraj najpríťažlivejšie zadky mulatiek, pevné a krásne klenuté. Podľa mnohých expertov sa dá dokonca podľa tvaru zadku určiť aj inteligencia. Kim Kardashianová musí byť asi veľmi, veľmi, veľmi múdra...

Víťazka. Porovnajte si jej pozadie so svojím a hor sa do súťaže.

Autor: ŠARM/ Katarína Wagnerová
 


 

Vaše diétne tipy

Počuli ste už o hubovej káve, hubovom latte a hubovom kakau? Oplatí sa ich vyskúšať!

Máte problémy so srdcom, alebo tlakom? Riešte to kávou. Samozrejme, bezkofeínovou....
 

Strava ma vyliečila, tvrdí autorka stravovacieho hitu Antónia Mačingová. Naozaj to funguje u každého?

„Keď ma lekárka otestovala, zistila, že som alergická hádam na všetko…...
 

TAKTO to robí Dara Rolins! Ženy sa chcú obliekať ako ona, mať jej postavu aj frajera. Speváčka svoje finty netají

Návod, ako vyzerať skvele, poskytla Dara Rolins (44) opäť vo svojom novom...
 

Ryža pri chudnutí? Prečo nie! Táto 1 surovina zníži jej obsah kalórií

Zahájili ste boj s kilami navyše? Ak ste na druhú koľaj dočasne odsunuli...
 

SCHUDLA 45 kíl a dnes si už na sladkosti ani nespomenie. Miriam prezradila, ako sa jej to podarilo

V šou Extrémne premeny Slovensko sa podarilo zmeniť životný štýl aj bývalej...