Tip redakcii
 

Toto sú vraj najsexi muži sveta: Kto ich vyberal?!

Preboha, kto hlasoval za týchto škaredých chlapov?

20. októbra 2012, 12:00
Tom Hiddleston, Johnny Depp a Michael Fassbender

Tom Hiddleston, Johnny Depp a Michael Fassbender

Autor: profimedia.sk/glanc.sk

Odpoveď je čitatelia a čitateľky magazínu Glamour, tak ako to robia každý rok. A rok čo rok ich rebríček vyvolá svetový ohlas. Tento rok aj kritický: Čitatelia časopisu zrejme nevedia, čo znamená sexi...

Už po štvrtý raz ho vyhral Robert Pattinson. Striedajú sa len tí za ním. Na upíra Edwarda sme si už zvykli, azda ho aj akceptovali. Kúzlo osobnosti vytvorené v ságe Twilight mu nemožno uprieť. Šokoval nás však nástup tých za ním.

Kde sa vzali?

Na prvý pohľad sa zdá, že vkus čitateľov začal pokrivkávať už v roku 2010. Johnny Depp sa prepadol z druhej na šiestu priečku, David Beckham zo štvorky na dvadsiate prvé miesto, Brad Pitt z piateho na tridsiate tretie a George Clooney zo siedmeho na tridsiate piate. Z päťdesiatmiestneho rebríčka vypadol Jude Law, Leonardo DiCaprio aj Keanu Reeves. Nech akokoľvek vyznávate filozofiu – čo človek, to názor, rebríčky sú nezmysly – ten Brad Pitt vás musí šokovať!

Minulý rok to takisto vyhrali upíri – Pattinson a Lautner. Čo z tohto vyplýva na druhý pohľad? Časopis Glamour je určený pre mladé ženy, ktoré sa zaujímajú o módu, krásu a moderný životný štýl. Preto by som tipovala na víťaza, okrem Edwarda, samozrejme, hrdinu romantických komédií Ashtona Kutchera. Veľká chyba. Nedostal sa ani do prvej dvadsiatky. Hrdinovia typu Loki z Avengers alebo mladý profesor X z X-Men zmietli Ashtona jedným pohybom ruky. Zdá sa, že momentálne sú najsexi nadprirodzené schopnosti. Víťazia upíri a tento rok aj hrdinovia akčných komiksových adaptácií. Herec, ktorý v realite veľa sexepílu nepobral, sa vo filme mení na dokonalého muža. A je jedno, či v ňom predstavuje symbol zla, je neskutočne príťažlivý.

Kto je z tohto rebríčka trošku frustrovaný, má v novembri nádej na psychoterapiu. Časopis People totiž vydá to svoje poradie najsexi žijúcich mužov planéty a je tu nepatrná nádej, že tam nájde aj iné tváre. Minulý rok ho vyhral Bradley Cooper.

1. UPÍR

Robert Pattinson (26)

Popísalo sa o ňom toľko, že niet čo pridať. Azda len to, že ho partnerka podviedla s režisérom Rupertom Sandersom, a tak mu zrejme paradoxne pridala na klesajúcej popularite.


2. HRDINA KOMIKSU

Tom Hiddleston (31)

Prvý raz v rebríčku a hneď na druhom mieste? Taký neodolateľný teda nie je. Ale pozrite si ho v Avengers: Pomstitelia. Fanúšikovia sú z tohto komiksového akčáka nadšení. Tom hrá podobne ako v Thorovi charizmatického zloducha. A tí bývajú sexi.


3. INVENTÁR

Johnny Depp (49)

Z jeho permanentnej účasti v tomto rebríčku máte pocit, že mu v ňom hádam rezervovali doživotné miesto. Ale chvalabohu za to. Aj staršie ročníky sú spokojné. Čo je na ňom sexi? Minimálne veľkorysosť. Svojej ex kúpil pred mesiacom vilu za 4,5 milióna dolárov.


4. HRDINA KOMIKSU

Michael Fassbender (35)

Minuloročný X-Men: Prvá trieda tiež patrí k topkám komiksových adaptácií. Hovorí vám niečo hrdina Magneto? Lietajúci mutant, ktorý dokáže zmagnetizovať čokoľvek a nenávidí ľudstvo. Tak to je on. V realite sa neostýchal prezradiť, že sa ako sedemročný pocikal v škole, pretože mu učiteľ nedovolil ísť na záchod.

5. ZÁHADA

Benedict Cumberbatch (36)

Kde sa vzal tento nešťastník? V televíznom seriáli BBC hrá Sherlocka Holmesa, „Odmietam uveriť, že som sexi,“ tvrdí. Ani sa mu nečudujeme... „Som nanajvýš najsexi muž vo svojom byte, ale som jediný, kto v ňom žije.“ Aspoň má zmysel pre humor. To znamená, že sa neurazí, ak ešte spomenieme, že hral ústrednú postavu v televíznej dráme o Stephenovi Hawkingovi.

Foto: profimedia.sk

A týchto nájdete vo fotogalérii:

6. Robert Downey Jr. (47) – Tento Sherlock sa dá. Zaujímavé je, že keď ho hral, v rebríčku chýbal, ale po Avengers, kde hrá geniálneho vynálezcu a multimiliardára Tonyho Starka, tu už tróni.


7. Taylor Lautner (20) – vlkolak. Edwardov protipól, keby ste nevedeli. Ale to určite viete. 


8. Paul Wesley (30) – Krásny upír Stefan Salvatore z televízneho seriálu Upírske denníky.

9. James McAvoy (33) – Profesor X z X-men: Prvá trieda. Je to telepat, jeden z najväčších mozgov planéty.


10. Henry Cavill (29) – Aká náhodička, mal byť upírom Edwardom, Stephanie Meyerovej sa páčil, ale na začiatku nakrúcania už bol starý – mal 25. Chcel byť aj Batmanom, Supermanom a Bondom. Nikdy nevyhral konkurz... Až konečne prišiel Muž z ocele – remake Supermana, kde hrá hlavnú úlohu! Na premiéru si však počkáme až do polovice budúceho roka. 

Autor: ŠARM/ Katarína Wagnerová

video

 


 

 

Vaše diétne tipy

Chcete mať dokonalé krivky ako Lucia Mokráňová? Tu sú jej triky ako na to!

„Slovo nedá sa neexistuje! Všetko ide a nemusíte z domu vystrčiť ani nos....
 

Diéty celebrít: Soňa Müllerová, Zuzana Vačková aj Zuzana Plačková prezradili, čo u nich funguje

Aj vy sa poobzeráte pred zrkadlom, kým sa odhalíte na pláži? Hnať sa za dokonalosťou...
 

V Česku sa šíri panika, objavili sa tam komáre nakazené smrteľným vírusom. Treba sa báť aj na Slovensku?

Donedávna v našich zemepisných šírkach platili komáre len za otravný hmyz,...
 

Upečte si koláč v na grile! Nadýchaná bublanina sa NAOZAJ dá pripraviť aj nad pahrebou

Gril sa vám cez leto postará o štíhlu líniu. Pokojne si preto občas môžete...
 
 
Toto sú vraj najsexi muži sveta: Kto ich vyberal?!
ŠARM/ Katarína Wagnerová