Tip redakcii
 

10 – dňový ajurvédsky balíček na chudnutie za 1 500 eur vyhrala Denisa

Glanc.sk a Prvé ajurvédske medicínske centrum AYUR GANESH v Bratislave pre vás pripravili súťaž o 10-dňový program na chudnutie a zároveň detoxikáciu organizmu pomocou ajurvédskej medicíny.

09. septembra 2011, 11:00 Aktualizované: 30. septembra 2011, 10:15
Ilustračné foto

Ilustračné foto

Autor: Archív

Metódy, ktoré majú 5 000 ročnú históriu si na vlastnej koži vyskúša Denisa Švarová z Ružomberka.

Čo získa výherkyňa?

Na jednu z vás čaká ajurvédsky 10-dňový program v hodnote 1 500 eur, ktorý bude obsahovať:

  • Vstupnú lekársku prehliadku ajurvédskym doktorom, ktorý Vám individuálne zostaví program na chudnutie na nasledujúcich 10 dní
  • 120 minút špeciálnych ajurvédskych masáží liečivými olejmi každý deň počas nasledujúcich 10 dní, pri ktorých sa Vaše telo zbaví toxínov, zároveň sa naštartuje metabolizmus, zlepší sa trávenie, pokožka získa naspäť stratenú pružnosť, odbúra nepríjemnú celulitídu na vašej koži.
  • Ajurvédske jedlo ( 3 x denne) zostavené priamo pre Vás na nasledujúcich 10 dní, ktoré môžete skonzumovať buď v reštaurácii v Ayur Ganesh, alebo Vám ho zabalíme domov
  • Konzultácie a zároveň poradenstvo s ajurvédskym lekárom

Program na chudnutie garantuje stratu nadbytočných kilogramov. Podľa ajurvédskej medicíny platí, že telo treba najprv dôkladne detoxikovať, aby sa zbavilo jedov a nečistôt v tele, ktoré sa mesiacmi či roky v organizme nahromadili. Počas celých 10 dní ajurvédski terapeuti budú telo zbavovať týchto toxínov, aby mohli správne naštartovať metabolizmus. Ten, pokiaľ je nimi zaťažený, nemôže pracovať tak, ako by chcel. Taktiež k tomu prispôsobíme aj stravu, ktorú bude mať klientka kompletne zabezpečenú. Tri jedlá denne, ktoré sú nielen výdatné, ale tiež aj prospešné na štart metabolizmu a celkové trávenie. Žiadna hladovka či diéty, telo musí začať chudnúť prirodzeným a hlavne zdravým spôsobom.

Masáže sú počas tohto procesu, keď sa telo zbavuje nadbytočných kilogramov, mimoriadne dôležité. Ajurvédski terapeuti totiž pohybmi rúk na tele a tiež vďaka ajurvédskym liečivým olejom pomáhajú telo detoxikovať a naštartovať ho. Liečivé oleje, ktoré sú pre klienta namiešané individuálne, majú blahodárny a liečivý vplyv aj na pokožku. Jednak ho zbavujú nepríjemnej „pomarančovej kôre“ a tiež sa snažia vrátiť pokožke stratenú pružnosť, vyživujú ju a regenerujú.

V prípade, že tento balíček vyhráte, každý deň navštívite približne na dve hodiny centrum Ayur Ganesh, kde sa o vás budú starať naši ajurvédski odborníci, ktorí urobia maximum pre to, aby ste nielen že zhodili nadbytočné kilogramy, ale zároveň aby ste sa cítili vynikajúco aj po psychickej stránke.


Autor: Glanc.sk

video

 


 

 

Vaše diétne tipy

AJ Beyoncé sa odľahčuje. V rámci diéty speváčka predstavila nový HIT NA CHUDNUTIE

Slávna speváčka propaguje vegánstvo. Ponúka návod, ako si naň zvyknúť....
 

ZÁZRAČNÝCH 40 dní: TOTO sa stane, keď prestanete jesť mäso, sladkosti, fajčiť a piť alkohol

Aj vy začínate s pôstom? Odborník na výživu MUDr. Igor Bukovský má na to jasný...
 

Michal zhodil 70 kíl! Odborník tvrdí, že schudnúť môžete aj s prílohami. TU je jedálniček

Zabudnite na delenú stravu. Pokojne si k mäsu doprajte aj ryžu, zemiaky...
 

Veselá brzda diéty: Viete ako treba piť, aby ste úspešne chudli?

Nedarí sa vám schudnúť? Na vine môže byť alkohol, spoľahlivý ničiteľ dobrých...
 

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 
 
10 – dňový ajurvédsky balíček na chudnutie za 1 500 eur vyhrala Denisa
Glanc.sk