16.12.2018
Meniny má Albína

10 – dňový ajurvédsky balíček na chudnutie za 1 500 eur vyhrala Denisa

09.09.2011 11:00|Zdroj: Glanc.sk
Glanc.sk a Prvé ajurvédske medicínske centrum AYUR GANESH v Bratislave pre vás pripravili súťaž o 10-dňový program na chudnutie a zároveň detoxikáciu organizmu pomocou ajurvédskej medicíny.
Ilustračné foto
Foto: Archív

Metódy, ktoré majú 5 000 ročnú históriu si na vlastnej koži vyskúša Denisa Švarová z Ružomberka.

Čo získa výherkyňa?

Na jednu z vás čaká ajurvédsky 10-dňový program v hodnote 1 500 eur, ktorý bude obsahovať:

Program na chudnutie garantuje stratu nadbytočných kilogramov. Podľa ajurvédskej medicíny platí, že telo treba najprv dôkladne detoxikovať, aby sa zbavilo jedov a nečistôt v tele, ktoré sa mesiacmi či roky v organizme nahromadili. Počas celých 10 dní ajurvédski terapeuti budú telo zbavovať týchto toxínov, aby mohli správne naštartovať metabolizmus. Ten, pokiaľ je nimi zaťažený, nemôže pracovať tak, ako by chcel. Taktiež k tomu prispôsobíme aj stravu, ktorú bude mať klientka kompletne zabezpečenú. Tri jedlá denne, ktoré sú nielen výdatné, ale tiež aj prospešné na štart metabolizmu a celkové trávenie. Žiadna hladovka či diéty, telo musí začať chudnúť prirodzeným a hlavne zdravým spôsobom.

Masáže sú počas tohto procesu, keď sa telo zbavuje nadbytočných kilogramov, mimoriadne dôležité. Ajurvédski terapeuti totiž pohybmi rúk na tele a tiež vďaka ajurvédskym liečivým olejom pomáhajú telo detoxikovať a naštartovať ho. Liečivé oleje, ktoré sú pre klienta namiešané individuálne, majú blahodárny a liečivý vplyv aj na pokožku. Jednak ho zbavujú nepríjemnej „pomarančovej kôre“ a tiež sa snažia vrátiť pokožke stratenú pružnosť, vyživujú ju a regenerujú.

V prípade, že tento balíček vyhráte, každý deň navštívite približne na dve hodiny centrum Ayur Ganesh, kde sa o vás budú starať naši ajurvédski odborníci, ktorí urobia maximum pre to, aby ste nielen že zhodili nadbytočné kilogramy, ale zároveň aby ste sa cítili vynikajúco aj po psychickej stránke.


10 – dňový ajurvédsky balíček na chudnutie za 1 500 eur vyhrala Denisa
Glanc.sk