Tip redakcii
 

Kto vyhral skladací bicykel Dahon a ďalšie ceny?

Ak sa vám zdá, že cesta do práce je pre vás už príliš dlhá a potrebujete sa tam rýchlo a flexibilne prepraviť, skúste si zaobstarať skladací bicykel.

10. októbra 2011, 10:41
Dahon Eco C6 – je skladací bicykel, tmavo modrej farby. Váži len 12,1 kg. Je ľahko prenosný s jednoduchým systémom skladania. Zmestí sa aj do väčšej tašky alebo batožiny. Kvôli svojej veľkosti vám nezaberie veľa miesta v garáži ani v pivnici.

Dahon Eco C6 – je skladací bicykel, tmavo modrej farby. Váži len 12,1 kg. Je ľahko prenosný s jednoduchým systémom skladania. Zmestí sa aj do väčšej tašky alebo batožiny. Kvôli svojej veľkosti vám nezaberie veľa miesta v garáži ani v pivnici.

Autor: www.ecyklo.sk

Okrem prepravy vám na rozdiel od klasického bicykla vyrieši otázku uskladnenia. Po príchode do práce ho jednoducho zložíte a zasuniete niekde pod stôl alebo do skrine. Ak sa presúvate kombinovane vlakom alebo autobusom, bicykel si môžete zložiť a umiestniť ako príručnú batožinu. Zaujímavým tipom sú skladačky značky Dahon. Ich modely vážia od 8 kg, čo nie je zaťažujúca váha.

K bicyklu je možné zakúpiť tašku, kam bicykel zbalíte. Bicykel vám nezaberie veľa miesta ani doma v pivnici, alebo garáži. Cestou na výlet ho ľahko prepravíte v kufri auta a nemusíte ho zložito upevňovať na strechu vozidla. Na chalupe alebo v dovolenkovej destinácii vám bude po ruke pri výjazde po širšom okolí, do obchodu alebo na pláž.

Skladacie bicykle Dahon sú vhodným prostriedkom do mestského prostredia. Zviesť sa môžete do reštaurácie, kdesi v meste. Namiesto toho, aby ste sa šli 5 minút autom a štvrť hodiny hľadali parkovacie miesto, poveziete sa o niečo dlhší čas a bicykel si uložíte rovno pod stôl. Značka Dahon patrí už 25 rokov k popredným výrobcov skladačiek na svete.

Cykloprilba CasQuenVille – je ochrannou prilbou slúžiacou zároveň ako módny doplnok pre ženy aj mužov.

Technológia, ktorú vyvinuli jej výrobcovia umožňuje maximálne rýchle zloženie a rozloženie. Netreba veľa cviku, aby si ho majiteľ zložil v priebehu 15 sekúnd. Veľkosť zloženého bicykla je 30x66x83 cm. Rôzne modely značky Dahon môžte nájsť na stránke www.ecyklo.sk.

Výhercovia súťaže

Skladací bicykel vyhral Milan Gardoš z Popradu

Prilbu vyhrala Katarína Jurková z Bratislavy

Cyklistické okuliare vyhrala Jana Gabajová z Piešťan

GRATULUJEME!

Autor: PR článok

video

 


 

 

Vaše diétne tipy

Chcete mať dokonalé krivky ako Lucia Mokráňová? Tu sú jej triky ako na to!

„Slovo nedá sa neexistuje! Všetko ide a nemusíte z domu vystrčiť ani nos....
 

Diéty celebrít: Soňa Müllerová, Zuzana Vačková aj Zuzana Plačková prezradili, čo u nich funguje

Aj vy sa poobzeráte pred zrkadlom, kým sa odhalíte na pláži? Hnať sa za dokonalosťou...
 

V Česku sa šíri panika, objavili sa tam komáre nakazené smrteľným vírusom. Treba sa báť aj na Slovensku?

Donedávna v našich zemepisných šírkach platili komáre len za otravný hmyz,...
 

Upečte si koláč v na grile! Nadýchaná bublanina sa NAOZAJ dá pripraviť aj nad pahrebou

Gril sa vám cez leto postará o štíhlu líniu. Pokojne si preto občas môžete...
 
 
Kto vyhral skladací bicykel Dahon a ďalšie ceny?
PR článok