Tip redakcii
 

Kto vyhral skladací bicykel Dahon a ďalšie ceny?

Ak sa vám zdá, že cesta do práce je pre vás už príliš dlhá a potrebujete sa tam rýchlo a flexibilne prepraviť, skúste si zaobstarať skladací bicykel.

10. októbra 2011, 10:41
Dahon Eco C6 – je skladací bicykel, tmavo modrej farby. Váži len 12,1 kg. Je ľahko prenosný s jednoduchým systémom skladania. Zmestí sa aj do väčšej tašky alebo batožiny. Kvôli svojej veľkosti vám nezaberie veľa miesta v garáži ani v pivnici.

Dahon Eco C6 – je skladací bicykel, tmavo modrej farby. Váži len 12,1 kg. Je ľahko prenosný s jednoduchým systémom skladania. Zmestí sa aj do väčšej tašky alebo batožiny. Kvôli svojej veľkosti vám nezaberie veľa miesta v garáži ani v pivnici.

Autor: www.ecyklo.sk

Okrem prepravy vám na rozdiel od klasického bicykla vyrieši otázku uskladnenia. Po príchode do práce ho jednoducho zložíte a zasuniete niekde pod stôl alebo do skrine. Ak sa presúvate kombinovane vlakom alebo autobusom, bicykel si môžete zložiť a umiestniť ako príručnú batožinu. Zaujímavým tipom sú skladačky značky Dahon. Ich modely vážia od 8 kg, čo nie je zaťažujúca váha.

K bicyklu je možné zakúpiť tašku, kam bicykel zbalíte. Bicykel vám nezaberie veľa miesta ani doma v pivnici, alebo garáži. Cestou na výlet ho ľahko prepravíte v kufri auta a nemusíte ho zložito upevňovať na strechu vozidla. Na chalupe alebo v dovolenkovej destinácii vám bude po ruke pri výjazde po širšom okolí, do obchodu alebo na pláž.

Skladacie bicykle Dahon sú vhodným prostriedkom do mestského prostredia. Zviesť sa môžete do reštaurácie, kdesi v meste. Namiesto toho, aby ste sa šli 5 minút autom a štvrť hodiny hľadali parkovacie miesto, poveziete sa o niečo dlhší čas a bicykel si uložíte rovno pod stôl. Značka Dahon patrí už 25 rokov k popredným výrobcov skladačiek na svete.

Cykloprilba CasQuenVille – je ochrannou prilbou slúžiacou zároveň ako módny doplnok pre ženy aj mužov.

Technológia, ktorú vyvinuli jej výrobcovia umožňuje maximálne rýchle zloženie a rozloženie. Netreba veľa cviku, aby si ho majiteľ zložil v priebehu 15 sekúnd. Veľkosť zloženého bicykla je 30x66x83 cm. Rôzne modely značky Dahon môžte nájsť na stránke www.ecyklo.sk.

Výhercovia súťaže

Skladací bicykel vyhral Milan Gardoš z Popradu

Prilbu vyhrala Katarína Jurková z Bratislavy

Cyklistické okuliare vyhrala Jana Gabajová z Piešťan

GRATULUJEME!

Autor: PR článok

video

 


 

Vaše diétne tipy

NAHRADÍ CUKOR aj TUK. Nejde o žiadny zázrak, ale opäť o niečo, čo nám ponúka príroda

Neviete sa rozhodnúť medzi medom, stéviou či javorovým sirupom? Skúste...
 

Neuveriteľné! Toto jedli hollywoodske hviezdy na galavečere odovzdávania ocenení Zlatý glóbus!

Pozrite sa, čo skončilo na ich rozmaznaných jazýčkoch. Žeby im nezáležalo...
 

Brzda pre roztiahnuté žalúdky: Skúste sa desať dní stravovať podľa zakladateľa makrobiotiky

Máme za sebou polovicu januára a vy stále nezačali s diétou, hoci ste si to...
 

TIPY od fitnestrénerov: Tieto dobroty môžete jesť bez výčitiek

Manželia Tina a Vlado Zlatošovci ponúkajú vo svojej knihe aj zdravé recepty....
 

Teraz to vyjde! Začínate nový rok chudnutím? Takto dosiahnete trvalé výsledky

To, ako definitívne skoncovať s nadváhou a tukovými vankúšikmi alebo...