Tip redakcii
 

Zachráni vzťah Surovcovej a Gáboríka luxusná dovolenka?

Vzťah Marián Gáboríka a Ivany Surovcovej je v kríze. Hoci si dvojica momentálne užíva luxusnú dovolenku na jachte, podľa našich informácií to hokejistu stále ťahá k bývalej láske.

16. júla 2012, 06:00
Marián Gáborík dovolenkuje s Ivanou Surovcovou, no stále vraj vyhľadáva spoločnosť svojej expriateľky Soni.

Marián Gáborík dovolenkuje s Ivanou Surovcovou, no stále vraj vyhľadáva spoločnosť svojej expriateľky Soni.

Autor: Archív

Na spoločnú letnú dovolenku odletela Ivana s Mariánom predminulý týždeň v piatok. Súkromným lietadlom na súkromnú jachtu. Na prvý pohľad dokonalá rozprávka. No ľudia z ich blízkeho okolia hovoria, že naozaj iba na prvý pohľad. Hoci totiž úspešný hokejista a krásna tanečnica tvoria pár už rok, nie je tajomstvo, že Marián sa stále stretáva so svojou bývalou láskou Soňou. Jeho prvé kroky po návrate z New Yorku na Slovensko vraj viedli práve za ňou.

Nedotiahli to pred oltár

Vzťah Ivany Surovcovej a Mariána Gáborika sa začal minulý rok v lete, potom čo sa náš úspešný hokejový útočník rozišiel so svojou dlhoročnou láskou Soňou Barcajovou. Respektíve ona s ním. Hoci už mala po vyše siedmich rokoch spoločného žitia na prste zásnubný prsteň a mnohí očakávali svadbu, Soňa sa rozhodla vyriešiť nezhody, trvajúce dlhší čas, rozchodom. Z New Yorku sa vrátila na Slovensko a vrhla sa do práce. Jej bývalý vyriešil rozchod takisto po svojom a vrhol sa do náručia tanečnice Ivany Surovcovej. Na prvý pohľad to vyzeralo tak, že každý z nich začal žiť svoj vlastný život a dlhoročný vzťah je navždy pochovaný, no už po pár mesiacoch sa ukázalo, že stará láska nehrdzavie. A zvlášť nie taká, kde sa už riešila spoločná budúcnosť. „Bavíme sa o svadbe zatiaľ veľmi povrchne a zatiaľ sme to nikdy nedotiahli do finálnych plánov. Na začiatku sme sa zhodli v tom, že budeme mať veľkú svadbu na Slovensku, kopu hostí a ako predjedlo bude šunková rolka s chrenom. Majo však teraz uvažuje o malej svadbe niekde mimo. Uvidíme, kam to teda nakoniec dotiahneme,“ prezradila pred rokom a pol v rozhovore pre Plus JEDEŇ DEŇ Soňa Barcajová a pochválila sa zásnubným prsteňom. Šunková rolka s chrenom bola síce celkom konkrétny plán, no dnes je už jasné, že v čase rozhovoru nebol jej vzťah s Mariánom úplne ideálny. „Keď sa Soňa rozhodla rozísť s Mariánom, chcela mu tým len dať najavo, že si má niektoré veci uvedomiť. Nečakala však, že mu do života vstúpi iná žena,“ dozvedeli sme sa nedávno.

Budúca bývalá?

Marián tak po prázdninách, ktoré trávil s Ivanou Surovcovou, odletel do New Yorku a jeho láska pricestovala za ním hneď po skončení Let’s Dance. Zdalo sa, že vzťah tanečnice, a ako sa neskôr ukázalo aj modelky, je úplne ideálny, no prišiel prvý veľký problém a Marián sa ho rozhodol riešil so svojou bývalou partnerkou. Smrť svojho dobrého kamaráta Paľa Demitru znášal ťažko a Soňa bola bútľavá vŕba, ktorá mu pomáhala dostať sa z toho. Odvtedy boli v pravidelnom kontakte a ako sme sa dozvedeli, sympatická brunetka bola dokonca na dovolenke v New Yorku, kde sa stretli. „Nehnevajte sa, nebudem sa o tom vyjadrovať,“ povedala nám do telefónu a na otázku, či sa aj momentálne s Gáboríkom stretáva, iba s úsmevom poznamenala: „Teraz už nie.“

Záchrana dovolenka

O kríze medzi Ivanou a Mariánom sa hovorí už dlhšie, dvojica sa vraj v máji naozaj rozišla. Ako sme sa však dozvedeli, o záchranu vzťahu sa pokúšala hlavne Ivana a zdá sa, že sa jej to zatiaľ naozaj podarilo. V Trenčíne je vraj ako doma a rozhodovanie medzi ňou a Soňou týmto Mariánovi údajne iba značne uľahčila. „Nevedel sa rozhodnúť, čo vlastne chce, a keďže Soňa netlačila na pílu, vyhrala Ivana,“ dozvedeli sme sa z blízkeho okruhu Gáboríka. O tom, že hokejista nemá celkom poriadok vo svojom srdci, svedčí aj fakt, že Ivanu nezobral ani na minulotýždňové odovzdávanie cien Zlatého puku a nebolo ju vidieť ani na oslavách jeho tridsiatky. Ivana sa to síce snažila zachrániť výhovorkou, že bola chorá, no dôvod je vraj úplne iný – nerozhodný športovec nechce ubližovať Soni. Tá je podľa našich informácií momentálne na dovolenke v Chorvátsku a ťažkú hlavu zo svojho bývalého si zrejme už dávno nerobí.

Autor: ŠARM/ Ivana Mandáková

video

 


 

Vaše diétne tipy

NAHRADÍ CUKOR aj TUK. Nejde o žiadny zázrak, ale opäť o niečo, čo nám ponúka príroda

Neviete sa rozhodnúť medzi medom, stéviou či javorovým sirupom? Skúste...
 

Neuveriteľné! Toto jedli hollywoodske hviezdy na galavečere odovzdávania ocenení Zlatý glóbus!

Pozrite sa, čo skončilo na ich rozmaznaných jazýčkoch. Žeby im nezáležalo...
 

Brzda pre roztiahnuté žalúdky: Skúste sa desať dní stravovať podľa zakladateľa makrobiotiky

Máme za sebou polovicu januára a vy stále nezačali s diétou, hoci ste si to...
 

TIPY od fitnestrénerov: Tieto dobroty môžete jesť bez výčitiek

Manželia Tina a Vlado Zlatošovci ponúkajú vo svojej knihe aj zdravé recepty....
 

Teraz to vyjde! Začínate nový rok chudnutím? Takto dosiahnete trvalé výsledky

To, ako definitívne skoncovať s nadváhou a tukovými vankúšikmi alebo...