Jedna minúta denne je všetko, čo potrebujete, aby ste vykročili za Vašim zdravším ja

12.04.2019
 
Ochutnajte tiež:

V tomto článku Vám chceme predstaviť niečo naozaj špeciálne. Ak sa chcete cítiť skvelo, dobiť si energiu po dlhej zime či očistiť svoje telo, pohodlne sa usaďte a pokračujte v čítaní.

Viete, že?

Viete, že mnoho Slovákov trpí na nedostatok vitamínov? Prejavuje sa to nedostatkom energie, oslabenou imunitou, stresom, zanesením tela od toxínov, atď. Často môžeme pociťovať únavu, tá najviac spomínaná je jarná únava. Napriek tomu, že sme zo seba konečne odhodili kabáty a prebúdza sa u nás nová chuť do života, po pár dňoch sú tieto pocity preč. Začneme sa cítiť nepokojne, vyčerpane, ťažko sa sústredíme, sme absolútne bez energie. Ak sa aj u Vás prejavujú podobné príznaky, pohodlne sa usaďte a pokračujte v čítaní.

Slovenská firma vyvinula unikátny produkt

Slovenský produkt je vyrobený z najkvalitnejších superpotravín. Pripravíte si z neho chutný a zdravý nápoj, ktorý obsahuje matchu, kurkumu, spirulinu, ashwagandhu, kokos a ďalšie superpotraviny. Už viac nemusíte mixovať a odšťavovať ovocie a dokonca ani kupovať desiatky výživových doplnkov. Stačí nabrať lyžičku, zaliať vodou a poriadne premiešať. Jednotlivé zložky sú presne namiešané tak, aby mohli podporiť Vaše zdravie, zredukovať stres, očistiť telo od toxínov, omladiť pleť, posilniť imunitu, dodať Vám energiu a omnoho viac. Všetky zložky sú navyše v bio kvalite. Taký je VIAORGANIC green juice.

Chutné recepty od A po Z

Výrobcovia pri výrobe mysleli naozaj na všetko a produkt vyvinuli tak, aby ste ho mohli použiť aj do rôznych zdravých receptov. Máte chuť na zdravé ľadové laté? Nie je problém. Na svoje si prídu aj milovníci smoothie, palaciniek, pudingu či cestovín.

VIAORGANIC odporúča aj známa Slovenka

Skúsenosti s VIAORGANICOM má aj Dominika Kid Kovács: „Konečne produkt vymyslený pre mňa. Všetky superpotraviny v jednom balení. Kto ma už pozná tak ten vie, že na zázračné produkty, očisty či detoxy neverím, pretože podľa mňa nám na to slúži naša pečeň a koža. A som toho názoru, že stačí ak sa budeme o ne dobre starať, tak potom sa oni dobre postarajú zas o nás. Tieto orgány vieme posilniť jednoznačne zdravým stravovaním a pohybom. A potom sú tu superpotraviny, ktoré nášmu telu prospievajú a pomáhajú nám sa o nás starať , napr. taký VIAORGANIC green juice obsahuje kurkumu, spirulinu, matchu a ashwagandhu (samé dobré vecičky).“

Dostali ste sa až sem? Máme pre Vás darček

Autor: PR článok
FocusMedia
Videorecepty
 
  • Aktuálne číslo

Dobré jedlo

 
 
Jedna minúta denne je všetko, čo potrebujete, aby ste vykročili za Vašim zdravším ja
PR článok