Zbohom drastické diéty a cukor: TOTO sú tajné triky Cameron Diaz na dokonalú pleť!

12.05.2019
13
 

Cameron si na vlastnej koži vyskúšala, čo dokáže s pleťou narobiť neprávne zvolená a drastická diéta. Na striebornom plátne žiari už pár rokov, ale až teraz dozrela do krásy s peknou a čistou pleťou bez akné.

Skvelá herečka Cameron Diaz je už na prvý pohľad atletický športový tip. Má celoživotné skúsenosti s cvičením, behaním i surfovaním. Ale aj so správnym aj nesprávnym stravovaním a diétami. Napísala o tomto životnom štýle aj knihu s názvom BODY BOOK. 

Viete aký je jej recept? Prezradila ho!

Fastfoody obchádzajte veľkým oblúkom. Camerom ako mladá milovala lákavé a voňavé jedlá, ktoré boli bohaté na tuky, soľ, množstvo cukru. Jej citlivá pleť sa jej začala hlásiť v podobe nepríjemného akné.

Cameron Diaz sa s tým pred verejnosťou netajila, ale snažila sa nájsť iný spôsob stravovania a pomôcť svojej pleti. Zásady, že cukor škodí sa Cameron drží a keď je to už k nevydržaniu, má po ruke žuvačky, alebo ovocie, ktoré jej doplní hladinu cukru. Aj na hlad sa dá zvyknúť, Cameron to pozná veľmi dobre, berie to ako očistu organizmu.   

Bez citrónov to už ani nejde. To, že sú zdravé, osviežujúce, či už do vody, šalátov, omáčok, dressingovvie dobre aj naša obľubená celebrita. Bez citronády nejde ani na krok.

Kuracie mäso na pare nikomu neuškodí, je chutné a diétne. Cameron nepohrdne ani množstvom čerstvej zeleniny. K tomu šťavnaté kuracie mäsko, kopček ryže a ešte väčší kopček zeleniny. To je to správne jedlo, ktoré vie nielen zasýtiť, ale ešte si na ňom pochutí okrem Cameron asi každý, komu záleží na správnom stravovaní.

Každá celebrita okrem dobrých výkonov si zakladá na svojom výzore. Je to aj určitá povinnosť. Niekto má šťastie na skvelú postavu i bezchybnú pleť, niekto musí zabojovať. Camerom sama dobre vie, koľko odriekania a trápenia tela je za senzačným výzorom. Ale láska k športu - hlavne k surfovaniu a k tomu výborne vyvážený jedálniček z nej vyrysoval skutočne krásnu a vyrovnanú hviezdu. K tomu široký nákazlivý úsmev a strach zo starnutia sa vytratí.

Autor: dobrejedlo.sk/BN
FocusMedia
Videorecepty
 
  • Aktuálne číslo

Dobré jedlo

 
 
Zbohom drastické diéty a cukor: TOTO sú tajné triky Cameron Diaz na dokonalú pleť!
dobrejedlo.sk/BN