Sex na jednu noc: Poznáte pravidlá, aké pri ňom platia?

14. septembra 201600:00
Užite si sex na jednu noc, no pamätajte aj na možné riziká. Autor: Profimedia.sk

Ženy snívajú o romantikovi, ktorý bude pri nich v dobrom aj v zlom. Dámy, pozor! Sex na jednu noc vo väčšine prípadov takýmto vzťahom nekončí. Čo od neho máte čakať?

Sex na jednu noc rozhodne nie je najšťastnejším spôsobom ako uspokojiť svoj pocit samoty. Pokiaľ sa vám však pripletie do cesty, rozhodne sa riaďte nasledujúcimi pravidlami.

NEBUĎTE NAIVNÁ

Nech už bola noc s náhodným krásavcom akokoľvek dobrá a plná dobrodružstiev, nebuďte naivná. Určite sa na druhý deň nepozastavujte nad tým, či vám napíše alebo dokonca zavolá. Tak ako vy, aj on mal zrejme len slabšiu chvíľku, kedy jednoducho neodolal kráske, ktorá sa mu ponúkla.

Čítajte viac:

Baliči po novom: Dámy pozor, TOTO sú najnovšie typy chlapov na randenie!

BUĎTE NÁROČNÁ

Ak už chystáte takéto dobrodružstvo, dôkladne si vyberte muža, ktorý sa ho zúčastní spolu s vami. Určite by nebolo príjemné zistiť, že niekto, pre koho ste takto riskovali je ešte k tomu aj poriadne škaredý.

NEKLAMTE SAMU SEBA

Pokiaľ si myslíte, že sex na jednu noc je najfantastickejší na svete, prestaňte klamať samu seba. Vo vzťahu je to predsa o tom, že partneri sa odovzdávajú jeden druhému preto, lebo ich spája niečo silné a krásne. No v tomto prípade vás spája akurát tak snaha užiť si, prípadne snaha naštvať bývalých partnerov. A aj keby váš pán záhadný bol majstrom sveta v posteľovom remesle, rátajte s tým, že pár trápnych chvíľ s ním počas tohto úletu určite zažijete.

MYSLITE NA OCHRANU, VŽDY!

Na tomto bode stoja úplne všetky zvyšné. Nech vám ani len nenapadne, aby ste sa na nočný lov vybrali bez ochrany. Nielenže sa chránite pred tehotenstvom, ktoré by, povedzme si úprimne, nebolo v tomto prípade práve najšťastnejšie, no na druhej strane sa chránite aj pred nákazami a chorobami. Nemôžete predsa vedieť, že váš tajomný neznámy takto nehýri každú noc.

BUĎTE TVRDÁ

Pokiaľ sa náhodou stane situácia, že v túto búrlivú noc zakotvíte vo vašom byte a on si ešte aj na obed pokojne spinká a oddychuje po tak ťažkej noci, jednoducho ho vykopnite! Nie ste predsa nejaká nocľaháreň a keby aj, noc predsa dávno skončila. On si na vás ani nespomenie, a tak nemáte byť na neho prečo tak prehnane milá. Alebo to vyriešte opačne, zakotvite u neho a vy sa ráno vyparte kedy len chcete.

OPATRNOSŤ NADOVŠETKO

Neustále by ste mali mať na pamäti, že to nie je len o možnosti užiť si. Nikdy neviete, kto môže byť neznámy muž v bare zač. Mali by ste byť preto maximálne opatrná a pri najmenšom podozrení s lákavým dobrodružstvom skončite, kým je ešte čas.

NÁZOR SI NENECHAJTE PRE SEBA

Nech už sa vám nočné dobrodružstvo páčilo alebo nepáčilo, v oboch prípadoch mu povedzte svoj názor. Nemusíte sa báť, že sa urazí, aj tak je to predsa jedno, nie? Pokiaľ ste boli spokojná, kľudne ho pochváľte, pokiaľ ste spokojná neboli, tiež mu to povedzte. Nech si zbytočne nemyslí, že je majster sveta, keď na to nemá dôvod. Nehovorte mu však nič konkrétne ani hlbšie o sebe a svojej osobe, nechcete sa predsa zamotať do citových spletí s človekom, ktorého by ste si za svojho partnera za normálnych okolností určite nevybrali.

V tomto prípade je však najlepšou radou to, aby ste takéto situácie zbytočne nevyhľadávali. Jasné, každá z nás má niekedy nenormálnu chuť na krásneho muža, ktorý jej venuje pozornosť. No čo tak dať tomu postupnosť? Načo sa vrhať hneď do postele, keď popri tom by z toho krásavca kľudne mohol byť partner, pokiaľ by ste chvíľu počkali? Dajte veciam čas a hlavne nepodsúvajte samu seba ako kus údeného mäsa. Verte, že ani muži by si za svoju vysnívanú partnerku nevybrali niekoho, kto sa takto správa.

Čítajte viac:

Aj TOTO vás môže vzrušiť: Netradičné predohry, ktoré vám rozprúdia krv

autor: emma.sk/AJ

VideoOlajkuj emmu

 

Horoskopy

Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé

 

Prelistuj si novú EMMU

 
 

Top3

Trailer k filmu 50 odtieňov temnoty je tu: Pripravte sa na horúce scény!

Pán GRey je opäť pripravený zabojovať o ženské srdcia. Pokračovanie sexi trilógie sa dostane budúci rok do kín a vy si už...

Odpadnete akému trendu podľahli: TOTO majú obuté slávne celebrity!

V detstve sme ich milovali, no neskôr nás všetci fashion maniaci presviedčali, že patria do módneho pekla. Mnohé celebrity...

Nožnice do zbrane! Ostrihajte si štýlový BOB sama doma

Aj vy už dlhší čas premýšľate, že by ste sa vzdali svojich dlhých kaderí a stavili ste na svieži kratší účes? Smelo do toho,...

Pozor na karmu: Ktoré negatívne veci sa vám môžu vrátiť ako bumerang?

Čo dáš, to sa ti vráti! To sme počuli tisíckrát. Môže to vyznieť ako klišé, inokedy zasa ako slabá vyhrážka. Či už chceme alebo...

Ďalšie články
 
 
 
Sex na jednu noc: Poznáte pravidlá, aké pri ňom platia?
emma.sk/AJ