46% žien masturbuje denne: A je to vraj liečivé

29. apríla 201309:00
Masturbácia je vraj zdravá a ak si ju doprajete pred očami partnera, darujete mu vzrušujúce divadlo. Autor: profimedia.sk

Rozmaznávať samu seba nie je hriech. Pokojne v tom pokračujte ďalej. Vždy, keď na to dostanete chuť.

Pri sólo hrách lepšie spoznáte svoje erotogénne zóny a pri troche úsilia by ste mohli natrafiť aj na svoj bod G. Tu neplatia žiadne pravidlá, so svojím telom si môžete robiť, čo len chcete. Predstavte si horúce chvíle s neznámym z výťahu, so svalnatým masérom alebo milostné hry s Hughom Jackmanom.

Dôležitá atmosféra

Po prvé, zatvorte dvere! Prekvapený partner, manžel, svokra alebo deti by totiž nemuseli mať pochopenie. A ani na vašej nálade by nepridali. Po druhé, vypnite mobil aj televízor, pustite si svoje obľúbené cédečko a zapáľte vonnú sviečku. Presne tak, ako keby ste sa chystali na rande. Sama so sebou. Nalejte si pohár dobrého vína, uvoľnite sa a zabudnite na všetko, čo vás trápi. Vaše sexi JA môže ožiť aj vo vani. Začnite si masírovať vnútornú stranu stehien, brucho, prsia, hladkajte si bradavky. Pomaly sa presúvajte smerom nadol, lenivo si kreslite osmičky na klitoris a robte všetko, čo sa vám páči.

Zmena pozícií a kamarátstvo s vibrátorom

Je to dobré, ak viete, v akej polohe dosiahnete orgazmus. Rozmaznávali ste sa doteraz stále na chrbte? Otočte sa teda na brucho. Hanbili ste sa vydať hoci čo i len hlások? Vzdychajte! Nahlas. Zo zásuvky si vytiahnete svoj nový vibrátor, ktorý ste dostali od najlepšej kamarátky na narodeniny, neoľutujete. Najprv si ho vyskúšajte len cez nohavičky, neskoršie naostro a po čase zmeňte vibračnú rýchlosť. Aha, že vy ešte podobný skvost nevlastníte? Začnite surfovať na internete alebo listujte v starších vydaniach Emmy. Zaručene natrafíte na taký, ktorý vám bude maximálne vyhovovať. Výber je obrovský.

Tajomstvo vyzradené?

Priznajte sa partnerovi, že si to robíte sama. Môžete ho do týchto hier zatiahnuť alebo ho nechajte, nech sa pozerá. „Keď masturbujem, robím dobre nielen sebe, ale aj jemu. Podľa priateľa som v tých momentoch až neskutočne príťažlivá. Vidí na vlastné oči, čo ma naštartuje. Je to pre neho vzrušujúce, že ma môže sledovať. Ako keby robil niečo zakázané,“ priznáva s úsmevom Eva, ktorá patrí medzi ženy, ktoré nemajú problém o ničom otvorene hovoriť.

Možno by takýto prístup ocenil aj váš partner. Verte tomu, že pre neho by to bol obrovský zážitok. Veď nemusíte to pred ním hneď „rozbaliť“. Na začiatok úplne stačí, keď mu to prezradíte. Postupne mu pokojne môžete porozprávať aj o svojich sexuálnych chúťkach. Ale či už vaše sólo chvíľky ostanú navždy tajomstvom, alebo nie, ak sa viac spoznáte. Rýchlejšie sa ,,dostanete“ na vrchol a čo je dôležité, tak, ako to chcete vy.

Je liečivá

  • Sebaukájanie je ako tabletka proti bolesti. Bez chemikálií! Zakývajte na rozlúčku bolestiam hlavy, chrbta alebo nepríjemným menštruačným kŕčom. 
  • Vedci dokázali, že ženy, ktoré často masturbujú, zriedkavejšie postihujú srdcovo-cievne ochorenia alebo diabetes.
  • Počas sóla spálite približne 150 kalórií. Masturbácia vás nielen upokojí, ale pomáha aj pri zaspávaní. Rýchlejšie zaspíte a vaše telo sa počas hlbokého spánku zázračne zregeneruje.

autor: EMMA

VideoOlajkuj emmu

 

Horoskopy

Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé

 

Prelistuj si novú EMMU

 
 

Top3

Erotická poviedka: Stačilo len 10 minút

Presne si pamätám deň, keď sa moja žena rozhodla stať sa perfektnou matkou. Pamätám si ho tak dobre, pretože jej už neostal...

Tri príbehy od vás: Takto chutí sex na rozlúčku

Ako chutí sex na rozlúčku? Niekedy sladko, inokedy so sebou prináša trpkú príchuť odlúčenia. Ako si naň spomínajú naše...

Strach čínskych žien: Boja sa tehotenstva

Čínske ženy už tridsať rokov žijú v strachu z toho, že by mohli otehotnieť. Skončí sa to niekedy?

Plastika ničí vzťahy: Telo o.k., láska k.o.

Plastická operácia zahladí chybičky krásy, dodá sebavedomie, napumpuje spokojnosťou. Lenže niekedy dokáže dať poriadne...

Ďalšie články
 
 
 
46% žien masturbuje denne: A je to vraj liečivé
EMMA