Všetko o implantátoch na jednom mieste

06. decembra 201700:00
Zdroj: Mentor. Autor: PR článok

Typ implantátu, pre ktorý sa rozhodneš, má totálny vplyv na konečný efekt. Bez ohľadu na to, či túžiš po miernej alebo radikálnej zmene, TU nájdeš implantáty, ktoré sú pre Teba najvhodnejšie.

Navštív tieto stránky a získaj všetky informácie, ktoré potrebuješ.

Druhy implantátov

TU sa oboznámiš s rôznymi druhmi implantátov v prehľadnej tabuľke. Porovnanie ti umožní vybrať si ten najlepší typ. Svoje rozhodnutie môžeš potom konzultovať so svojím chirurgom. O úspechu celej procedúry totiž rozhoduje rovnováha medzi výberom  implantátu najvhodnejšieho pre tvoju postavu a naplnením tvojho očakávania.

Profil, rozmer, vlastnosti 

TU spoznáš vlastnosti implantátov. Profil prsníkového implantátu závisí od vzdialenosti jeho vrcholu od hrudníka vzhľadom na šírku jeho podstavy. Rozmer prsníkových implantátov sa meria v centimetroch kubických. Je to jednoduché: čím je väčší implantát, tým väčší bude objem. Mentor ponúka prsníkové implantáty v dvoch tvaroch: okrúhle a tvarované.

Implantáty MemoryGel® 

Po desiatkach rokov výskumov a experimentov získali implantáty MemoryGel® v roku 2006 v Spojených štátoch súhlas FDA na ich využívanie v plastickej chirurgii, čo bolo výrazným pokrokom v oblasti zväčšovania prsníkov. Viac sa dozvieš TU.

Bezpečnosť silikónu 

TU sa oboznám sa so silikónovými prsníkovými implantátmi najnovšej generácie skôr, než sa rozhodneš. Pri tak dôležitom rozhodnutí platí, že čím viac vieš, tým máš väčšiu šancu na dosiahnutie vysnívaného efektu.

Záruka prsníkových implantátov 

Tvoj kontakt so spoločnosťou Mentor sa nekončí dňom operácie. Po prijatí rozhodnutia, ktorému si venovala toľko času, si zaslúžiš úplnú spokojnosť, ktorú Ti zabezpečuje pocit spolupráce s lídrom na trhu. Mentor je hrdý na svoje produkty, na ktoré sa vzťahuje doživotná záruka výmeny a limitovaná garancia. Viac sa dozvieš TU.

Nezabúdaj na to, že typ implantátu si zvolíš počas konzultácie za pomoci lekára. Špičkou v slovenskej plastickej chirurgii je MUDr. Imrich Kováč z modernej kliniky plastickej chirurgie a laserovej medicíny avelane clinic v Nitre.

Je to vysoko erudovaný plastický chirurg s dlhoročnou praxou v plastickej chirurgii so zameraním na estetickú chirurgiu. Pravidelne absolvuje zahraničné stáže a workshopy po celom svete, kde sa oboznamuje s najmodernejšími operačnými postupmi. V súčasnosti sa špecializuje aj na korekciu nepodarených plastických operácií, čo patrí k najnáročnejším výkonom vôbec. Je držiteľom všetkých potrebných licencií a oprávnení na výkon praxe v Európskej únii. Venuje sa aj prednáškovej a publikačnej činnosti, ako v odborných tak i verejných médiách. Má tiež certifikáty na prácu s laserovými prístrojmi, ako aj na aplikáciu výplňových materiálov používaných v estetickej dermatológii.

Vyhodnotenie súťaže o pooperačné prádlo výborné aj na cvičenie a aktívny život od spoločnosti PULImedical, zastupujúcej značku MENTOR®, v hodnote 100 € a darčekové poukážky od nitrianskej avelane clinic v hodnote 100 €.

CENY ZÍSKAVAJÚ:

5 x darčekovú poukážku v hodnote 100 eur od spoločnosti avelane clinic

  • Renata Andrejkovičová, Bratislava
  • Barbora Štáblová, Trenčín
  • Jana Urbanová Škriabová, Bardejov
  • Alexandra Ozvaldova, Prievidza
  • Zuzana Gergelyová, Trnava

5 x pooperačné prádlo, vhodné aj pre aktívny život. Výherkyňa si vyberie vhodnú veľkosť a medzi bielym a čiernym variantom

  • Monika Dubská, Košice
  • Andrea Horvathova, Topoľčany 
  • Jana Kleinová, Zvolen
  • Alžbeta Nováková, Trebišov
  • -Silvia Štefančíková, Bardejov
autor: PR článok

Video

 
Olajkuj emmu

 

Horoskopy

Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé

 

Prelistuj si novú EMMU

 
 

Top3

Tomu sa povie obrat o 180 stupňov: Kedysi trpel obezitou, dnes formuje telá TOPmodeliek!

Zmena je život! Toto si rozhodne môže povedať jeden z najžiadanejších osobných trénerov, Kirk Myerson. Z kedysi obézneho...

Moderátor Matej "Sajfa" Cifra bol z toho dosť prekvapený: Podarilo sa mu to až v 38-rokoch!

Nepochybne, moderátor Matej Cifra patrí medzi tých najlepších na Slovesnku. Ostrieľaný, odvážny a vtipný. Toto však...

Moje telo si so mnou robí, čo chce? Môžu za to ženské hormóny: Viete, ako ich dostať pod kontrolu?

Hormóny, ktoré sú zodpovedný za ženský menštruačný cyklus, vás ovplyvňujú viac, než si myslíte. Ako ich skrotiť? Tak,...

Odpadnete, čo Emma Drobná robí rodičom na Vianoce: Odpustili by ste jej to?

Vianoce sú skoro tu a my sme fotili novú EMMU práve s krásnou menovkyňou, Emmou Drobnou. Čo speváčka robí rodine na Vianoce...

Ďalšie články
 
 
 
Všetko o implantátoch na jednom mieste
PR článok