Je Meghan Markle naozaj tehotná? Tieto fotografie hovoria za všetko!

10. septembra 201817:00
Je Meghan Markle tehotná? Autor: Getty Images

Od svadby ubehli už mesiace. Ceremónia sa konala 19. mája a na svadbu prišli všetky najzvučnejšie mená. Nechýbali ani Beckhamovci, či Oprah Winfrey. Svadbu sledoval celý svet a z americkej herečky, ktorá začínala v šou kde otvárala kufre s výhrou, sa stala vojvodkyňa zo Sussexu. Meghan šokovala a ukázala sa v šatách, v ktorých jej vidieť bruško!

>>Pozrite, Meghan Markle vidieť bruško!<<

Bývalú americkú herečku si začali všímať médiá po celom svete a tak sa nevyhla ani malým škandálom. Meghan je v kráľovskej rodine nováčik a niet sa čomu čudovať, že všetky pravidlá neovláda naspamäť. To však nikomu neprekáža a brunetku si zamilovalo celé Anglicko, označili ju za miláčika Británie. Po všetkých škandáloch, ktoré sa točia okolo novej vojvodkyne sa princ Harry rozhodol zakročiť. So svojou manželkou sa nechce ukazovať na verejnosti nejaký čas. Dokonca ju na chvíľu opustil. Po tajomky odišiel do Afriky a svoju milovanú nechal doma.

Po mesiaci "oddychu" kedy ju chcel princ Harry uchrániť od médií, sa spoločne ukázali na charitatívnej akcii. Zdá sa, že Meghan rozruch okolo svojej osoby priam zbožňuje a rozhodla sa pokúsiť o ďalší škandál. V londýnskom divadle Victoria Theatre Palace sa konalo predstavenie megaúspešného muzikálu Hamilton a výťažok poputoval deťom so zákernou chorobou HIV. Vojvodkyňa zo Sussexu sa rozhodla pre čierne elegantné šaty, teda skôr minišaty. Tie siahali vysoko nad jej kolená, možno vyššie ako je v kráľovskej rodine povolené. Meghan strih šiat veľmi pristal a vyzerala priam neodolateľne. Popri fotení sa vojvodkyňa zo Sussexu nechtiac preriekla a prezradila, ako prezýva princa Harryho v súkromí. ,,Can you see, my love?" v preklade: ,,Vidíš, láska?"  Rozkošnú prezývku zachytili aj na videu:

Tehotná?

Nejeden priaznivec očakáva veselú informáciu z kráľovského dvora. Kedy bude Meghan tehotná? Tak skoro to určite nebude. Môže za to práve kráľovná Alžbeta II., ktorá odporučila mladému páru ešte počkať. Dôvodom je spoločná návšteva Tichomoria, kde budú kráľovnú sprevádzať Meghan a Harry. Vraj by nebolo vhodné, aby mala vojvodkyňa zo Sussexu ranné nevoľnosti. Podobný zákaz vraj zažila krátko po svadbe aj Kate Middleton s princom Williamom, ktorí vtedy kráľovnú Alžbetu II. sprevádzali na ceste po Ázii. Meghan Markle však pred pár dňami šokovala v modrých šatách, ktoré zvýrazňovali jej bruško. A nie len tak hocijaké bruško. Pôsobilo skôr ako tehotenské. 

Za to mohol strih šiat, ktorý vojvodkyni zo Sussexu veľmi nesedel a pri chôdzi sa jej šaty na bruchu nabrali a pripomínali tehotenské bruško. No nejeden fanúšik kráľovskej rodiny by sa potešil keby to bola pravda.

Čítajte viac:

Kate Middleton sa bojí o svoj titul: V tomto ju môže Meghan Markle poraziť!

Tragická smrť princeznej Diany: TOTO je 10 tajomstiev, o ktorých neviete

Meghan Markle sa nechcene preriekla: Na verejnosti oslovila Harryho prezývkou

Verili by ste, že TOTO sú ich pravé mená? Ani Kate Middleton nie je Kate, ale...

Nehorázne! Pozrite, koľko zarábala Meghan Markle ako herečka: A teraz je na nule...

Škandál! Kráľovná zakázala Meghan Markle otehotnieť: TOTO je dôvod

autor: zd

VideoOlajkuj emmu

 

Horoskopy

Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé

 

Prelistuj si novú EMMU

 
 

Top3

Zuby ako perličky? Vďaka tomuto budete mať žiarivo biely úsmev

Usmiati ľudia sú v živote úspešnejší a obľúbenejší. Postarajte sa o to, aby to bol prípad aj vášho drobca.

Veľa muziky za málo peňazí. To chceš! Poznáme TOP 5 beauty produktov z drogérie

Potrpíte si na skvelé produkty, ktoré aj za málo peňazí urobia veľa muziky? Potom ste tu správne! Z drogérie sme pre vás vybrali...

Nie sú kalórie ako kalórie: Čo všetko by malo byť súčasťou denného kalorického príjmu?

Keď si uvedomíme, že denný príjem by mal zodpovedať množstvu 1 200 kalórií, každý z nás bude reagovať rozdielne. Niekomu...

Bývalá kráľovná krásy na nespoznanie: Chce sa podobať na Kim Kardashian?

Miss Slovensko 2007 Veronika Husárová prekvapila zmenou imidžu. Svojej tmavé husté vlasy si odfarbila na blond a vo svojom...

Ďalšie články
 
 
 
Je Meghan Markle naozaj tehotná? Tieto fotografie hovoria za všetko!
zd