Rozhovor s Dianou Hágerovou, ktorá už stihla prvé fotenie po pôrode: Aha, ako jej to seklo!

15. mája 201818:30
Materstvo jej neuveriteľne pristane. Autor: Instagram/DiHager

Sympatická moderátorka Diana Hágerová (29) si naplno užíva úlohu maminy, ale občas si už odskočí aj do práce. A výsledok stojí za to!

>>Viac foto šťastnej rodinky si pozrite v galérii.<<

Vyspovedali sme ju, kto vtedy postráži jej dcérku Izabelku, ktorá už má päť mesiacov a rastie ako z vody. Hrdá mamička nám aj prezradila, čo na nej najviac miluje! Čítajte ďalej a dozviete sa viac.

Čítajte viac:

Také obyčajné dievča: Diana Hágerová nedávno porodila dcérku: Aká je z nej mama a kedy bude svadba?

Pred pár dňami si si opäť užila fotenie, vôbec prvé po pôrode. Aké to bolo? Nevyšla si z cviku?

Pred začatím som mala trošku trému, ale dúfala som, že to bude rovnako ako s bicyklovaním a nakoniec aj bolo. Samotné fotenie prebehalo štandardne. Tím bol skvelý a všetci boli veľmi milí a aj touto cestou by som im chcela poďakovať, že mi vyšli v ústrety čo sa týka času atď. Prvý raz po pôrode som sa od Izabelky vzdialila na niekoľko hodín, mala som to stále v hlave, ale zároveň som vedela, že je v tých najlepších rukách.

Odskočila si si od Izabelky, ktorá má už neuveriteľných päť mesiacov. Aké je dieťatko? Nechala sa bez problémov postrážiť, kým ty si pracovala?

Izabelka je úplne úžasná! Znie to ako klišé, lebo to hovorí každý rodič o svojom dieťati, ale ja to tak jednoducho cítim. Rastie nám doslova pred očami a pre mňa ako pre mamu je neuveriteľné sledovať ten posun a čo všetko sa za pár mesiacov už naučila. A ako zvládla stráženie? Keby ste videli ako zaľúbene pozerá na Romanka keď s ním je.. Podľa ma si ich spoločné chvíle užívala a ani si nevšimla, že tam nie som.

Po pôrode máš opäť skvelú postavu a dokonca mám pocit, že si ešte štíhlejšia. Ako si sa dostala späť do formy?

Ďakujem pekne za kompliment. Skvelú postavu určite nemám, ale som so sebou spokojná. Jem všetko a mám pocit, že ešte viac ako v tehotenstve, ale dojčenie robí svoje. Síce veľmi necvičím, ale toľko km čo mám v nohách vďaka prechádzkam za posledné mesiace som nemala ešte nikdy v živote. Takže zato, že sa cítim perfektne spokojná vďačím Izabelke.

Keď ste samé dve baby doma, ako vyzerá váš spoločný deň?

Je to klasický deň na dovolenke, tej materskej. Izabelka je môj budíček, ráno vstaneme a papá ona, potom ja. Spolu poupratujeme, pripravíme obed, hráme sa – spolu, lebo Izabelku mám v nosiči alebo jej rozprávam čo robím a ona ma pri tom veľmi zaujato sleduje. Potom ideme na prechádzku, plávanie alebo cvičenie, podľa toho aký je deň. Po aktivitách prichádza na rad poobedný šlofík, zase hranie alebo nejaká návšteva. A to už je pomaly večer, takže okúpať a spinkať.

Všimla si si už na Izabelke nejakú špeciálnu vlastnosť, ktorá ti možno vyčarí úsmev na tvári alebo ťa rozosmeje?

Je veľmi veselé dieťa, taký náš smajlík. Usmieva sa skoro stále a na každého, nie je ten typ bábätka, ktoré pri stretnutí s novými ľuďmi plače. S úsmevom sa aj budí a to milujem každé ráno úplne najviac. Keď sa začne mrviť v postieľke, vstanem, idem sa na ňu pozrieť a ona nahodí svoj krásny úsmev. Môžem mať ja niekedy zlý deň?

A ešte má jednu super vlastnosť, nemá rada mobily. Často ju fotím/točím, veď chceme mať spomienky, ale aj starí rodičia ju chcú aspoň takto vidieť každý deň. Vždy čakám na chvíľu, keď sa sama hrá, otáča sa, rozpráva si a idem nato. Ale v momente ako ma uvidí s mobilom v ruke (a to by ste neverili, že nech sa tvárim akokoľvek nenápadne, vidí ma vždy) okamžite prestáva všetko robiť, úplne skamenie. Takže mám asi milión fotiek s rovnakým výrazom :D asi sa na tom bude o pár rokov pekne sama baviť.

A čo Roman, ako zvláda úlohu otca? Nerozmaznáva malinkú?

Romanko ju rozmaznáva- ale zatiaľ v rámci normy a ona ho úplne miluje. Dokáže sa o ňu absolútne postarať, prebaľuje, prezlieka, prechádza sa a vie ju rozosmiať najkrajšie na svete. Je to ockove dievčatko.

Vedela som, že bude skvelý otec a on mi to každý deň potvrdzuje.

Čo ťa aktuálne čaká, plánuješ sa vrátiť v najbližšej dobe k moderovaniu či modelkovaniu?

Občas si niekam asi odbehnem, tak ako pri tomto fotení. Ale stále sa chcem najviac venovať iba Izabelke. Je neuveriteľné ako rýchlo tých 5 mesiacov utieklo. Toto sú nenahraditeľné a nezameniteľné momenty a ja o ne rozhodne nechcem prísť.

Viac momentiek zo súkromia šťastnej rodinky si pozrite v našej fotogalérii.

Čítajte viac:

Moderátorka Diana Hágerová: Čo by na svojej svadbe určite nechcela?

NAJkrajšie mamičky slovenského šoubiznisu: Pozrite sa, ako im to pristane!

Deti našich celebrít: Pozrite sa, ako vyrástli, sú ešte rozkošnejšie ako predtým!

Krásna dcéra Paula Walkera: Kráča v šľapajach svojho otca a realizuje jeho nesplnené sny!

autor: ls

VideoOlajkuj emmu

 

Horoskopy

Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé

 

Prelistuj si novú EMMU

 
 

Top3

Diéta pre šopoholičky? Na štíhle telo nepotrebujete len fitko, chudnúť sa dá aj pri nákupoch.Takto!

Kto povedal, že chudnutie je ťažké? Stratiť kilá môžete aj pri príjemných aktivitách.

Khloé Kardashian menom dcérky nepotrestala partnerovu neveru: Takáto je PRAVDA!

Už aj ďalšia z členiek Kardashian-Jenner sa dočkala svojho potomka. Khloé Kardashian (33) pred mesiacom porodila svoje...

20 NAJkrajších pláží sveta: Kam sa teda vyberiete na dovolenku?

Minimálne jedenkrát do roka by sme si mali dopriať poriadny oddych a vačšinou na túto príležitosť využijeme práve letnú...

6 znakov, že vaše randenie je naozaj vážne a má záujem o vzťah

Nevyspytateľnými nie sú len ženy, o mužoch platí to isté. Niekedy vôbec nevieme, čo od nich čakať, hlavne pokiaľ sa jedná...

Ďalšie články
 
 
 
Rozhovor s Dianou Hágerovou, ktorá už stihla prvé fotenie po pôrode: Aha, ako jej to seklo!
ls