Tieto známe krásky túžia po materstve: Ktorá z nich sa stane mamičkou ako prvá?

13. februára 201800:00
Ktorej z nich by podľa vás materstvo pristalo najviac? Autor: instagram.com/barborafranekova, instagram.com/lubistepanova, instagram.com/sajfa, instagram.com/kristinakraj

Hovorí sa, že materstvo pristane každej žene. O tom niet rozhodne pochýb, no týmto známym slovenským kráskam už k dokonalosti naozaj chýba len bábätko v náručí. Veď, posúďte sami!

>>Pozrite sa, ako veľmi by materstvo pristalo týmto slovenským kráskam!<<

Kto by im odolal? Sú nežné, voňavé, malinké a úplne bezbranné. Reč je o najzraniteľnejších bytostiach, deťoch. Ich čaru neodolali ani  známe slovenské modelky, moderátorky či podnikateľky. Hoci profesionálne fotky získavajú obdiv mnohých, tým roztomilým, z ktorých dýcha láska a pokoj, neodolá absolútne nikto. Pozrite sa a hneď vám bude jasné, čo sme mali na mysli.

MONIKA SAKMANOVÁ

V profesionálnom živote vášnivá tanečnica, v súkromí nežná kvetina. Ako jedna z mnohých tiež podľahla čaru neodolateľnej vône bábätiek a na svojom „insta“ profile ju často vídame s nežnými uzlíčkami šťastia v náručí. Raz z nej bude prekrásna mamička, čo poviete?

foto: instagram.com/_monyqua_

VERONIKA OSTRIHOŇOVÁ

Šarmantná moderátorka a redaktorka televízneho spravodajstva, milovaná a milujúca manželka. Hoci sa zatiaľ s vlastným potomkom fotiť nemôže, veríme, že bocian každú chvíľu pristane aj na streche Cifrovcov. V septembri to budú dva roky čo sú manželmi a treba uznať, že z Veroniky by bola očarujúca maminka. S bábätkom v náručí jej to rozhodne pristane.

foto: instagram.com/sajfa

Čítajte viac:

Čerstvá mamička Lucia "Lucid" Sládečková: Dieťa som vôbec neplánovala!

JASMINA ALAGIČ

Temperamentná moderátorka Fashion TV je jasný živel. Preto asi všetkých jej fanúšikov potešila fotka s rozkošným bábätkom. Žeby konečne niekto, kto ju dokáže skrotiť? V budúcnosti, v ktorej ju možno čakajú aj takéto príjemné mamičkovské povinnosti, sa tak z divošky určite stane starostlivá a milujúca mama.

foto: instagram.com/jasmina_alagic

BARBORA FRANEKOVÁ

Máme tu aj zástupkyňu najkrajšej časti populácie, missku Barborku Franekovú. O tom, že v budúcnosti túži po rodine, svedčia aj jej príspevky a fotky na sociálnych sieťach, v ktorých netají, že rodina je pre ňu alfou a omegou. Z fotografie s čerstvým novorodeniatkom sála úprimná láska, radosť a šťastie. Ktovie, možno túto nežnú krásku čoskoro uvidíme aj s vlastným potomkom. Už teraz však niet pochýb, že Barbora je pre rolu matky ako stvorená.

foto: instagram.com/barborafranekova

Čítajte viac:

Materstvo im na kráse neubralo, práve naopak: Toto sú NAJSEXI slovenské mamičky!

ĽUBICA ŠTEPÁNOVÁ

Ďalšia prekrásna Slovenka, bývalá kráľovná krásy, no dnes predovšetkým milovníčka pečenia. Reč je o nežnej Ľubici Štepánovej. Hoci zatiaľ vlastné detičky nemá, s láskou si zapózovala s malým drobčekom. Niet žiadnych pochýb o tom, že v budúcnosti bude, rovnako ako predchádzajúce krásky, dokonalou mamou.

foto: instagram.com/lubistepanova

KRISTÍNA KRAJČÍROVÁ

Tak a do tretice miss. Kristínka patrí k najznámejším slovenským modelkám a menám fashion priemyslu. Donedávna jej profil na instagrame obsahoval predovšetkým fotografie z módnych prehliadok, magazínov a modelingových akcií, no nedávno potešila táto nežná blondínka svojich fanúšikov fotkou, na ktorej drží v náručí to najcennejšie – bábätko. Pozitívne reakcie na seba nenechali dlho čakať a všetci jej oduševnene písali, že jej to náramne pristane. No a my musíme samozrejme len a len súhlasiť.

foto: instagram.com/kristinakraj

Viac foto krásnych budúcich mamičiek nájdete v našej galérii.

Čítajte viac:

Džob snov! Táto slovenská kráska bude moderovať najobľúbenejšiu spevácku šou sveta!

Mamy v akcii: Že dieťa je brzdou v kariére? Omyl, my sme našli baby, ktoré si na materskej rozbehli biznis!

Kristína Farkašová s tehotenským bruškom: Prezradila nám, čo sa stalo!

autor: aj

VideoOlajkuj emmu

 

Horoskopy

Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé

 

Prelistuj si novú EMMU

 
 

Top3

Aha, kde býva lámač ženských sŕdc Harry Styles: Svoj dom predáva za neuveriteľných 5,8 milióna libier!

Ukázal, kde býva. Spevák z kapely One Direction, ktorý sa dal na sólovú dráhu, predáva svoj dom! Chcete bývať tam kde on?...

Upadol váš sexuálny život do stereotypu? Dostante do svojho vzťahu vášeň: Vieme, ako na to!

Stáva sa to aj tým najzamilovanješím dvojiciam. Počiatočné vzrušenie, ošiaľ lásky, vášeň a túžba tráviť s partnerom každú...

Zuzana Plačková ako Popoluška: Rozprávkovou postavou sa inšpirovala nielen outfitom...

Zuzana známa svojou extravaganciou všetkým vyrazila dych na známom Bratislavskom bále romantickou róbou. Ako sama uviedla,...

Nastylovali sa! TAKTO sa hviezdy predviedli na fashion weeku v New Yorku

Hop alebo trop? Pozrite sa, aké stylingy zvolili hviezdy na newyorskom týždni módy.

Ďalšie články
 
 
 
Tieto známe krásky túžia po materstve: Ktorá z nich sa stane mamičkou ako prvá?
aj