Tip redakcii
 

FOTO VNÚTRI: Rytmus pobozkal Jasminu na nečakanom mieste. A potom POKĽAKOL...

AKTUALIZOVANÉ: Spevák požiadal svoju milovanú o ruku.

05. novembra 2018, 18:15

Autor: instagram/Rytmus

Patrik Rytmus Vrbovský (41) zvykne občas pripomínať, že tvoria s Jasminou (29) temperamentnú balkánsko-rómsku dvojicu. Jasmina hrdo hovorí o tom, že jej otec je moslim z Bosny a mama, kresťanka, má maďarské korene. Ona sama sa narodila v Nemecku, rodina sa ale čoskoro presťahovala na Slovensko.

Do Bosny sa Jasmina rada vracia a tentokrát sa Rytmus podelil s fanúšikmi s fotografiou z miesta, ktoré je pre Slovákov stále málo poznané. K fotke napísal: "Celý život hľadal, až som ju našiel v Bosne." A pripojil, ako inak, srdiečko.

VIDEO: Chlapec si počkal vonku na Rytmusa. To, čo sa tam udialo, nečakal ani sám raper

Záber vznikol v centre mesta Tuzla, ktoré podľa bedekerov leží v krásnych horách. Kto má rád turistiku, pokoj alebo božskú prírodu, je na správnom mieste. V okolí mesta sú soľné jazerá, v ktorých sa v lete dá kúpať. Napokon, Tuzla znamená v preklade soľná baňa.  V pozadí vidieť minaret. Patrí k mešite Čaršijska džamija, ktorá bola počas vojny v Bosne a Hercegovine v roku 1993 zničená. Zaľúbenci podľa všetkého stoja v centre Tuzly na Námestí genocídy v Srebrenici. 

V meste Srebrenica, ktoré je vzdušnou čiarou vzdialené od Tuzly asi 90 km, sa odohral masaker, ktorý nemá v moderných dejinách Európy obdobu. Srbskí vojaci tu popravili podľa niektorých údajov až do 8 000  bosnianskych Moslimov, civilistov. Stalo sa to v roku 1995.

Ani deň bez seba

Raper nedávno pre Šarm povedal, že je dnes z neho celkom iný človek: "Predtým som riešil viac kariéru, bolo to pre mňa prvoradé, asi preto mám aj také výsledky. Ale teraz sa mi niekedy nechce ísť ani do roboty. Chcem byť s ňou." Jasmina potvrdila: "Neviem si predstaviť, že by sme si dali od seba oddych ani na jeden deň."

Žiadosť o ruku

Rytmus v Tuzle požiadal Jasminu o ruku: “Staneš sa ženou môjho života? Povedala ÁNO. Stalo sa tak, v Bosne/Tuzle, okolo polnoci na jej obľúbenom mieste. Do poslednej sekundy netušila, že som ten prsteň od štvrtka nosil pri sebe. Bolo to krásne, emočné a tak prirodzené. Na tento moment som čakal celý život a poviem vám tak, že pokľaknúť pred ženou svojho života a požiadať ju o ruku, je neopísateľne najkrajší pocit aký som zažil," napísal spevák na instagrame.

 

Autor: KAČ

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Chcú ich vysťahovať z krajiny! Nezvyčajný životný plán pre Meghan a Harryho

Princ Harry nie je tak zviazaný protokolom ako jeho starší brat. Jeho život...
 

TOTO zaručene funguje, aby ste aj v istom veku, mohli bez hanby odhaliť svoju kožu

Chcete hrdo kráčať v minisukni či predvádzať dekolt? So správnym ošetrením...
 
 
FOTO VNÚTRI: Rytmus pobozkal Jasminu na nečakanom mieste. A potom POKĽAKOL...
KAČ