2 / 13
Baran: Ak vám Mikuláš naložil do topánok veľa sladkostí, nejedzte ich naraz. Priveľa cukru vám bude komplikovať život počas celého decembra. Sladkosti vám zhoršia zápalové ochorenia a vďaka ním tiež ľahšie podľahnete kvasinkovým infekciám. Nezabúdajte, že práve kvasinky sa živia cukrom a aby ste sa ich zbavili budete sa musieť vzdať sladkého aspoň na šesť mesiacov. 

Od 6. až do 8. decembra si každý deň nájdite čas na pieseň. Pomocou spevu liečite sami seba. Nespracované emócie sú príčinnou mnohých chorôb a práve pri speve stres odíde. Navyše, uvoľní sa celý sluchový systém. 
Baran: Ak vám Mikuláš naložil do topánok veľa sladkostí, nejedzte ich naraz. Priveľa cukru vám bude komplikovať život počas celého decembra. Sladkosti vám zhoršia zápalové ochorenia a vďaka ním tiež ľahšie podľahnete kvasinkovým infekciám. Nezabúdajte, že práve kvasinky sa živia cukrom a aby ste sa ich zbavili budete sa musieť vzdať sladkého aspoň na šesť mesiacov.  Od 6. až do 8. decembra si každý deň nájdite čas na pieseň. Pomocou spevu liečite sami seba. Nespracované emócie sú príčinnou mnohých chorôb a práve pri speve stres odíde. Navyše, uvoľní sa celý sluchový systém. 
Autor: Shutterstock

Späť na článok: Lunárny horoskop na december: Panny potrebujú orechy, Levy citrusy. A čo vy?