3 / 13
Býk: Ak sa nebudete v decembri postiť, potrápia vás pečeň, pankreas a žlčové cesty. Na ich vplyv má priaznivý účinok naklíčená lucerna. Semienka dajte na osem hodín do vlažnej vody, v ktorej napučí. Potom lucernu premiestnite na tácku s navlhčenou vatou, ktorú denne rosíte. Tácku umiestnite na svetlé a teplé miesto. Po týždni môžete výhonky zberať odstrihávaním.

8. a 10. decembra noste na krku šál, chráňte sa pred hlukom a vyhľadávajte ticho. Pred spaním vypite šálku harmančekového čaju s medom, ktorý vás uvoľní. Kloktajte šalviou alebo vlažnou vodou s jablčným octom a medom.
Býk: Ak sa nebudete v decembri postiť, potrápia vás pečeň, pankreas a žlčové cesty. Na ich vplyv má priaznivý účinok naklíčená lucerna. Semienka dajte na osem hodín do vlažnej vody, v ktorej napučí. Potom lucernu premiestnite na tácku s navlhčenou vatou, ktorú denne rosíte. Tácku umiestnite na svetlé a teplé miesto. Po týždni môžete výhonky zberať odstrihávaním. 8. a 10. decembra noste na krku šál, chráňte sa pred hlukom a vyhľadávajte ticho. Pred spaním vypite šálku harmančekového čaju s medom, ktorý vás uvoľní. Kloktajte šalviou alebo vlažnou vodou s jablčným octom a medom.
Autor: Shutterstock

Späť na článok: Lunárny horoskop na december: Panny potrebujú orechy, Levy citrusy. A čo vy?