2 / 3
Dvakrát si mal šancu! Tretiu mu už nedávajte
Na druhej strane sú veci, ktoré vás môžu poriadne nahnevať, ale možno nie sú z hľadiska perspektívnosti vášho vzťahu až také vážne. Samozrejme, pokiaľ sa nezopakujú. Kedy teda prižmúriť oči a dať partnerovi šancu, aby sa rehabilitoval?

Vyspal sa s inou? Jednorazová záležitosť môže byť málo na definitívne rozhodnutie, no je pravdepodobné, že ak to spravil raz, neostane len pri tom. Znova sa s niekým vyspal? Tu už nejde o nepríjemnú a nechcenú náhodu ale o vzorec správania sa. Tretiu šancu mu nedajte.
Dvakrát si mal šancu! Tretiu mu už nedávajte Na druhej strane sú veci, ktoré vás môžu poriadne nahnevať, ale možno nie sú z hľadiska perspektívnosti vášho vzťahu až také vážne. Samozrejme, pokiaľ sa nezopakujú. Kedy teda prižmúriť oči a dať partnerovi šancu, aby sa rehabilitoval? Vyspal sa s inou? Jednorazová záležitosť môže byť málo na definitívne rozhodnutie, no je pravdepodobné, že ak to spravil raz, neostane len pri tom. Znova sa s niekým vyspal? Tu už nejde o nepríjemnú a nechcenú náhodu ale o vzorec správania sa. Tretiu šancu mu nedajte.
Autor: Shutterstock.com

Späť na článok: Hádate sa? Kedy sa okamžite rozísť a ktoré problémy sa oplatí riešiť?