TIPY PRE VÁS: Kam sa oplatí vypraviť cez tento víkend za zábavou

02. marca 2017, 16:00
Tip redakcii

Fašiangy sa síce skončili, napriek tomu však tento víkend ponúka mnoho možností na zábavu. Inšpirujte sa našimi tipmi!

Chcete stráviť príjemný víkend? Máme pre vás skvelý tip! Navštívte tuli kino v Šamoríne, časť Čilistov. Namiesto sedačiek sa môžete pritúliť aj poležiačky k partnerovi a vychutnať si skvelý film! Tento víkend sa môžete rozhodnúť medzi novým slovenským filmom Únos, alebo americkým filmom John Wick 2. To ale nie je všetko! Pozrieť si môžete aj Balerínu, Logan: Wolverine či Lego Batman vo filme.
Vstupné je 5.50 eur. Kedy ktorý film vysielajú si nájdete na tulicinema.com. Pozor, filmy sú vysielané v rôznych jazykových verziách.

Chcete stráviť príjemný víkend? Máme pre vás skvelý tip! Navštívte tuli kino v Šamoríne, časť Čilistov. Namiesto sedačiek sa môžete pritúliť aj poležiačky k partnerovi a vychutnať si skvelý film! Tento víkend sa môžete rozhodnúť medzi novým slovenským filmom Únos, alebo americkým filmom John Wick 2. To ale nie je všetko! Pozrieť si môžete aj Balerínu, Logan: Wolverine či Lego Batman vo filme. Vstupné je 5.50 eur. Kedy ktorý film vysielajú si nájdete na tulicinema.com. Pozor, filmy sú vysielané v rôznych jazykových verziách.

Autor: abphy.com

Pokračovanie na ďalšej strane

 
Predchádzajúca strana 1 / 9 Nasledujúca strana


 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
TIPY PRE VÁS: Kam sa oplatí vypraviť cez tento víkend za zábavou
reg