FOTO: Keď ženy tvoria priestory pre ženy. Pozrite sa, ako môžu vyzerať ženské „kôlničky“!

27.08.2018
Architektúra

Keď sa dobrý nápad spojí s kvalitným materiálom a dokonalým prevedením, môže vzniknúť aj taká paráda, akú vám ukážeme práve dnes. Nechajte sa prekvapiť.

14fotiek
Ste zvedaví, ako môže vyzerať miesto, kam sa žena zatvorí a pol dňa ju niet? Tak ako muži potrebujú svoje "jaskyne", tak aj ich jemnejšie polovičky. A presne tak, jemnejšie, ich takzvané kôlničky aj vyzerajú. Autor: Pinterest

Studio Shed je spoločnosť, ktorá sa za veľkou mlákou rozhodla podnikať so stále viac dopytovaným mini bývaním. Firmu založil olympijský športovec, ktorý sa venoval horským bicyklom a svoju prvú „kôlňu“ (čo je to najlepšie označenie) vytvoril kvôli tomu, že jednoducho potreboval miesto na svoje bicykle. Dnes už so svojim spolupracovníkmi majú za sebou poriadnu kopu projektov týchto jedinečných prefabrikovaných domčekov, ktoré zdobia nejednu záhradu.

Prečítajte si aj o tom, ako sa Kerra vyrovnávala s rozvodom rekonštrukciou svojho 1-izbového bytu! 

Projekt zažíva veľký rozkvet a inšpiruje aj mnohých ďalších staviteľov vytvárať pre klientov miesta, ktoré by boli ich oázou pokoja. Dokonca sa zapája čoraz viac žien a tie vytvárajú pre svoje klientky čítacie kútiky, mini štúdiá jogy, domčeky na kreatívnu tvorbu. V našej fotogalérii sme si pre vás pripravili poriadnu dávku inšpirácie.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
FOTO: Keď ženy tvoria priestory pre ženy. Pozrite sa, ako môžu vyzerať ženské „kôlničky“!
ma/ipeknebyvanie.sk