Najluxusnejší hotel sveta na FOTO: Zabudnite na všetko, čo ste doteraz videli... toto je iný svet!

29.12.2017
Architektúra

Sú luxusné hotely, ktoré ponúkajú 24-hodinový servis a krásne priestory. Je však aj pár takých, ktoré povýšili hotelierstvo na novú úroveň.

9fotiek
Spálňa – V každej zo spální hotela stojí veľká manželská posteľ (áno, približne veľkosti menšieho letiska) so zamatovým poťahom a gobelínom, pod zlatým, ornamentmi zdobeným stropom. Sám majiteľ hotela priznal, že sa spolu s dizajnérmi zhodli na každom drobnom detaile, ktorý zdobí izby. Autor: The13

Stephen Hung je podnikateľ, ktorý má na svojom účte miliardy. Aj preto sa rozhodol investovať 1,4 miliardy dolárov do projektu najluxusnejšieho hotela sveta. „The 13“ sa nachádza v mekke gamblingu, v meste Macau na juhu Číny. Dokopy sa tu nachádza 200 súkromných apartmánov (najmenší má rozlohu 185 m2), v každej z nich vlastný komorník 24 hodín denne plus flotila luxusných áut Rolls Royce Phantom, samozrejme so šoférmi, ktorí hostí hotela budú voziť do tých najvychytenejších kasín v centre meste.

Zvedaví? Viac sa dozviete v našej fotogalérii.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
Najluxusnejší hotel sveta na FOTO: Zabudnite na všetko, čo ste doteraz videli... toto je iný svet!Najluxusnejší hotel sveta na FOTO: Zabudnite na všetko, čo ste doteraz videli... toto je iný svet!Najluxusnejší hotel sveta na FOTO: Zabudnite na všetko, čo ste doteraz videli... toto je iný svet!Najluxusnejší hotel sveta na FOTO: Zabudnite na všetko, čo ste doteraz videli... toto je iný svet!
 
9fotiek
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Najluxusnejší hotel sveta na FOTO: Zabudnite na všetko, čo ste doteraz videli... toto je iný svet!
ma/ipeknebyvanie.sk