Takýto luxus úplne zadarmo? Darčekom pre Kim a Kanyeho je penthouse!

Viete si predstaviť bývanie úplne, ale úplne zadarmo? A to aj v prípade ak sa na vašom účte povaľuje pár miliónov? Nuž, to je realita pre niektoré hviezdy.

22fotiek
Namiesto 10 000 dolárov za noc, bývanie na celú jeseň úplne zadarmo? Kim a Kanye Westovci dostali krásne bývanie v penthouse úplne zadarmo. Autor: wetpaint.com/elledecor.com

Snáď najslávnejší pár sveta, Kim Kardashian a Kanye West rozhodne nemá problém s platením nájmu za svoje bývanie. V súčasnosti vlastnia a rekonštruujú napríklad obrovskú vilu v oblasti Hidden Hills, ktorej cena sa pohybuje okolo 50 miliónov dolárov a to nie je jediné luxusné bývanie v ich réžii. Slávne meno však prináša aj ohromné darčeky. Tak môžeme nazvať aj bývanie zadarmo v ultra luxusnom apartmáne na Manhattane, ktoré páru a im dvom ratolestiam na celú jeseň poskytla organizácia Airbnb.

Jedna noc v tomto apartmáne má stanovenú cenu, ktorá začína na 10 000 dolároch. 670 m2 tvorí interiér penthousu, no a ďalších 400 m2 tvorí dokopy sedem terás, ktoré obkolesujú celé poschodie a ponúkajú nájomníkom 360° výhľad na krásy New Yorku. Nachádza sa tu päť izieb, šesť kúpeľní, súkromný bazén na streche, sauna, posilňovňa a vonkajšia kuchyňa.

Medzi hlavné pravidlá v komplexe platí zákaz fajčenia, domácich zvieratiek a tiež zákaz večierkov, čo môže byť jedinou vecou, ktorá môže byť novým nájomníkom trochu proti srsti. K hviezdnemu životu samozrejme patria aj hviezdne párty. Ale teraz, dosť bolo rečí, pretože vás pozývame prelistovať našu fotogalériu a užiť si vašu dnešnú dávku luxusu.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Takýto luxus úplne zadarmo? Darčekom pre Kim a Kanyeho je penthouse!
ma/ipeknebyvanie.sk