Hviezda reality šou predala svoj loft za 7 miliónov dolárov za jediný deň!

Situácia na realitnom trhu sa mení každým dňom. Raz dopyt prevyšuje ponuku a o niekoľko hodín to môže byť naopak. Najmä vo veľkých mestách je potrebné reagovať čo najrýchlejšie. A tak sa hviezdičke televíznej reality šou podaril husársky kúsok. Svoj byt predala len za jeden deň.

15fotiek
Hviezda reality šou svojim husárskym kúskom zaujala aj najprestížnejšiu tlač sveta, ktorá sa venuje burze, bankovému sektoru a iným finančným sféram. Autor: 6sqft.com/ All About the Housewives

Bethenny Frankel  je známa najmä za oceánom, kde sa stala hviezdou reality šou o bohatých paničkách, vyhrala ocenenie People´s choice award ako najlepšia moderátorka talk show a vo svete krásy a zdravého životného štýlu  preráža so svojou vlastnou značkou doplnkov stravy. Okrem toho, že má 45 rokov, pýši sa vyšportovaným telom a úspešnou kariérou, podarilo sa jej na svojom luxusnom lofte v priebehu jedného dňa zarobiť 7 miliónov dolárov.

Prečítajte si aj o byte, ktorý kúpila hviezda seriálu Sex v meste! 

Luxusný loft sa nachádza v prestížnej časti Tribeca a patrí k nemu samostatná práčovňa, sklad, vlastné parkovacie miesto v podzemnej garáži a tiež vychytávka bytu, manuálne solárne tienenie okien. Loft s vysokými, klenutými stropmi, zdobí moderné zariadenie, mramorová kúpeľňa, niekoľko šatníkov a špičkovo vybavená kuchyňa spojená s jedálenskou a spoločenskou časťou. Nachádza sa tu veľká krídlová chladnička, špeciálny chladiaci box na víno, zabudovaný presso stroj. Pokochajte sa s nami.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Hviezda reality šou predala svoj loft za 7 miliónov dolárov za jediný deň!
ma/ipeknebyvanie.sk