Kate Winslet: Bývalý dovolenkový dom hviezdy Titanicu bol v japonskom štýle

Kate Winslet spolu s Leonardom DiCapriom zahviezdlili ako pár v kultovom filme o nepotopiteľnej lodi Titanic. Povráva sa, že obaja herci mali doma niečo, čo im film a teda zároveň aj samotnú katastrofu z roku 1912 pripomínalo.

16fotiek
Dovolenkkový domček v štýle japonského čajového domu si Kate Winslet kúpila ihneď po tom, ako vystrelila jej hviezda na plátnach kín vo filme Titanic. Nečakajte žiadny luxus. Je to čistá pohoda v prírode. Autor: people.com/dailymail.co.uk/The Modern House

Kate Winslet mala len 22 rokov, keď film Titanic dobíjal plátna svetových kín. Za svoj úspech a následné hrnúce sa ponuky práce získala dostatok prostriedkov, ktoré sa vtedy rozhodla investovať do svojho krásneho dovolenkového domu. Jej výberom bol štvorizbový domček v dedinke Angarrack na juhozápadnom pobreží Anglicka, neďaleko pobrežia Cornish v japonskom štýle.

Herečka kúpila tento dom v roku 1998 za 200 000 dolárov ešte so svojím vtedajším manželom Jimom Threapletonom a ich dcérkou Miou, no po rozvode, v roku 2001 ho predala, a to s prirážkou 50 000. O dizajn krásnej oázy pokoja sa postaral miestny umelec Berrie Briscoe a viedol ho v štýle tradičného japonského čajového domčeka, pričom ho celý obklopuje terasa s východom do záhrady plnej vysokých stromov.

Pozrite sa aj na krásny apartmán Georga Clooneyho s manželkou! Je to luxus!

Dom sa samozrejme neobišiel ani bez námorníckych detailov, ktoré sa v ňom ukrývajú – ako napríklad ťažné lano obtočené okolo nosného stĺpu v spálni alebo zošikmené okná spoločenských miestností pripomínajúce pohľad z kajút. Šušká sa aj, že Kate vlastnila zaujímavú sošku Titaniku so svojim vygravírovaným menom, ktorá bola aj praktickou zarážkou do dverí. Celkové zariadenie domu nie je prepchaté žiadnym luxusom. Naopak je plné dreva a srší z neho útulnosť rodinného domova. Presne to, čo si od dovolenky všetci želáme.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Kate Winslet: Bývalý dovolenkový dom hviezdy Titanicu bol v japonskom štýle
ma/ipeknebyvanie.sk