Chcete bývať netradične? A čo tak historické mlynské koleso uprostred obývačky?

12.04.2018
Interiér

Svet je plný tajomstiev a malých prekvapení, ktoré odhaľujeme deň čo deň. Dnes vás pozývame nazrieť do domčeka, ktorý jedno takéto tajomstvo ukrýva. Alebo je tých prekvapení viac?

11fotiek
Starý mlyn jedného z grófstiev na juhu Anglicka je dnes krásnym vidieckym bývaním a v každom z jeho kútov cítiť unikátnu atmosféru. Autor: Profimedia

Mestečko Tirley v čarovnom grófstve Gloucestershire na juhozápade Britských ostrovov ukrýva veľa krás. Okrem pôvabnej atmosféry vidieka, dlhých zelených pláni a drobných chalúpok aj tento domček, ktorý je o čosi nezvyčajnejší než ostatné. Jeho tajomstvo nie je viditeľné zvonku, no ukrýva sa vnútri domu.

Prečítajte si aj o ďalšom zaujímavom bývaní. Tentoraz z lodných kontajnerov!

Domček už viac ako 300 rokov starý, vo svojom interiéri totižto ukrýva pôvodné mlynské koleso mlyna, ktorý tu pred časom fungoval. Okrem toho sa tu historické detaily zachovali všade kam sa len obzriete. Sú tu staré, drevené, vŕzgajúce dvere, kameninová podlaha alebo ďalší nástroj, lis na ovocie.

Domček v súčasnosti slúži ako umelecké štúdio jeho interiér tvarovaný do písmena „L“ zahŕňa dve tri spálne, pracovňu, garáž a tiež pôvodnú hospodársku časť budovy.  a máte poruke 450 000 dolárov, môže byť váš! 

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Chcete bývať netradične? A čo tak historické mlynské koleso uprostred obývačky?
ma/ipeknebyvanie.sk