Čiernobiela symfónia a pôvabné detaily. Také je bývanie slávneho návrhára Alexandra Wanga

Módni návrhári nás svojimi krásnymi bývaniami neprestanú prekvapovať. Po nedávnej návšteve Diane von Furstenberg ideme ku Alexandrovi Wangovi. Zvedaví?

12fotiek
Alexander Wang je skutočným umelcom. Jeho láska k čiernej farbe, jemným detailom a minimalizmu sa pretavila aj do jeho bývania. Páči sa vám? Autor: architecturaldigest.com

Diane von Furstenberg si užíva svoj úžasný penthouse nad vlastnou dielňou a vlajkovým butikom, bývalý apartmán dnes zosnulého Alexandra McQueena žiari luxusnými materiálmi, Tommy Hilfiger stavil na bláznivé kombinácie farieb a povrchov, nuž a Calvin Klein stavil na minimalizmus. Bývanie všetkých týchto veľkých mien módneho priemyslu sme vám už predstavili. A dnes ideme na ďalšiu návštevu.

Slávna kuchárka predáva svoje vidiecke bývanie. Tú kuchyňu musíte vidieť!

Usmievavý návrhár Alexander Wang s koreňmi siahajúcimi na východ, sa stal miláčikom módnych kritikov už ako 22 ročný, kedy tesne po škole zariskoval a začal pracovať na svojej vlastnej značke. Aj keď jeho prvou kolekciou bolo štrikované oblečenie, dnes je Wang známy svojim minimalizmom so záľubou v detailoch. Jeho meno skloňujú všetky známe obchodné domy s oblečením a milujú ho aj celebrity. Ako kreatívny umelec býva?

FOTO + VIDEO: Supermodelka Claudia Schiffer vás zoberie do svojho krásneho historického zámku

Jeho apartmán sa nachádza v časti West Chelsea na Manhattane, má krásny výhľad na rieku Hudson a pýši sa dizajnom spod rúk profesionála, Ryana Korbana. Súkromným výťah končí priamo v apartmáne a už pohľad na vstupnú halu napovedá, že toto bývanie bude jednoducho bomba. Čiernobiele portréty na stenách, niekoľko autorských sôch a namiesto očakávaného, veľkého otvoreného priestoru, sa tu nachádzajú oddelené izby. Veľká hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou a šatníkom, hosťovská izba, pracovňa a priestranná denná miestnosť, obývačka a jedálenská časť. V prípade zariadenia sa nerobili žiadne kompromisy. Prevládajú tóny čiernej, pri ktorých sa striedajú rozličné štruktúry (mramor, drevo, srsť, koža, zamat,...) a pôsobivý, luxusný minimalizmus. Pozrite sa sami. 

Mel Gibson predáva úžasné sídlo ukryté v džungli. Nový majiteľ si na 400 akrov pozemku bude musieť vziať mačetu!

VIDEO: Ako býva hitmaker Elton John a jeho partner? Takto!

 
Autor: Mária Ambrozová
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Čiernobiela symfónia a pôvabné detaily. Také je bývanie slávneho návrhára Alexandra Wanga
Mária Ambrozová