Ďalší rýchly predaj: Hviezda seriálu sa zbavila domu už za dva týždne!

Predávali alebo kupovali ste už niekedy nehnuteľnosť? Potom určite viete, že často je to o veľkej trpezlivosti. Niektorým však šťastie praje.

23fotiek
Herec Zachary Levi na kupca svojho útulného hniezdočka v LA nemusel dlho čakať. Konečná ponuka prišla už dva týždne po oznámení predaja. Autor: latimes.com/Syfy

Milovníci seriálov určite poznajú meno Zachary Levi, ktorý sa preslávil najmä ako hlavná postava seriálu Chuck, ktorý ste mohli vidieť aj na obrazovkách jedného zo slovenských kanálov. Herec so sympatickým kukučom a veľkým hollywoodskym úsmevom sa herectvu venuje už od detstva a na televízne obrazovky a filmové plátna sa dostal už vo svojich 20 rokoch. Pamätať si ho môžete napríklad z milého rodinného filmu o záchrane veľrýb Veľký zázrak, kde sa objavil po boku Drew Barrymore, no zahral si aj v Thorovi alebo filme Alvin a Chipmunkovia. 

Bývajte ako najznámejšia plavčíčka na svete! Pamela Anderson prenajíma svoje krásne bývanie

Herec sa nedávno rozhodol pre predaj svojho útulného hniezdočka v losangelskej časti Studio City. Ten sa mu už po dvoch týždňoch od zverejnenia ponuky podarilo predať za cenu stanovenú na 1,399 milióna dolárov a teda sídlo z 50. rokov minulého storočia má už nového majiteľa.

Toto sú najkrajšie bazény celebrít: Kde sa čľapká Beyoncé či seriálový Chandler?

Ten sa môže tešiť na viac ako 200 m2 krásneho bývania, ktorému by ste šesť desaťročí určite netipovali. Útulné bývanie ukrýva štyri spálne, knižnicu spojenú s pracovňou, niekoľko kúpeľní a veľa priestoru pre zábavu - izbu s veľkým premietacím plátnom alebo billiard. Interiér je zariadený jednoducho a oproti iným bývaniam celebrít, nie je ani prepchatý prebytočným luxusom. Srdcom domova je najmä otvorená spoločenská zóna, no za povšimnutie stojí aj veľký balkón, krytá terasa pod ním alebo vírivka. 

Zachcelo sa vám bývať ako jazzová hviezda? Dom Billie Holiday vám unikol len o chĺpok!

Takto býva známy producent, ktorý spolupracuje s Beyoncé, Katy Perry či Justinom Bieberom!

 
Autor: Mária Ambrozová
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Ďalší rýchly predaj: Hviezda seriálu sa zbavila domu už za dva týždne!
Mária Ambrozová