Pozrite sa do domu Emily Blunt, ktorý bol na predaj takmer dva roky!

Hviezdny pár Emily Blunt a John Krasinski už dávno opustili vilu, ktorá na realitnom trhu stála takmer dva roky bez nového majiteľa. Konečne sa im ju podarilo predať.

17fotiek
Herečka Emily Blunt viac ako rok čakala na to, aby sa jej krásny dom s bielym latkovým plotom predal. Dnes má už romantické sídlo majiteľa, takže si môže vydýchnuť. Autor: latimes.com/Pinterest

Hollywoodskemu hereckému páru Emily Blunt a John Krasinskisa rodinka rozrastá, a preto sa hviezdy už dávnejšie rozhodli zmeniť bývanie. Už pred viac ako dvomi rokmi ponúkli realitnému trhu dom, ktorý sa nachádza v kalifornskej časti Ojai a ktorý kúpili v roku 2012. Nájsť nového majiteľa bola poriadna fuška, no dnes ho už nehnuteľnosť z roku 1982 má.

 Prečítajte si aj o krásnej novej vile mladučkej herečky Belly Thorne

Nadčasová vila s krásnou, bielou fasádou má dokopy štyri spálne, 4,5 kúpeľne a veľkú spoločenskú zónu (obývačka – jedáleň – raňajkový kútik). Na dvoch poschodiach nájdeme až štyri kozuby a z okien, romanticky zdobených okenicami, bude nového majiteľa tešiť krásny výhľad na Topatopa Mountains. Vonku je to zase garáž pre tri autá, veľký bazén s vírivkou, terasa s priestorom na večerné barbecue party a celkovo takmer päť akrov okolitých záhrad. Krása.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Pozrite sa do domu Emily Blunt, ktorý bol na predaj takmer dva roky!
ma/ipeknebyvanie.sk