Fešák Jared Leto a jeho excentrické bývanie vo vojenskej základni

Niekto by povedal, že úspešný herec a zároveň svetovo známej skupiny 30 seconds to mars sa zbláznil, no tí, čo ho poznajú vraj vedia, že je to úplne normálne – Jared Leto má totižto dom, ktorý bol pôvodne vojenská základňa.

19fotiek
Oscarom ocenený herec a frontman rockovej skupiny 30 seconds to mars Jared Leto sa po desiatich rokoch presťahoval do nového. Jeho srdcu učaroval netradičný komplex, ktorý v minulosti fungoval ako vojenská základňa. Autor: popsugar.com/Full HD Pictures

Netradičné bývanie vám zvykneme prinášať v iných kategóriách než je Bývanie slávnych, no dnes to vďaka hercovi Jaredovi Letovi trošku spojíme. Svetovo úspešná hviezda sa totižto po desiatich rokoch rozhodla opustiť svoj starý dom pripomínajúci tropickú džungľu v meste Los Angeles a siahla po novom (a samozrejme väčšom a luxusnejšom) bývaní. Herec si totižto ako svoj nový domov zvolil bývalú vojenskú základňu.

Prečítajte si aj o krásnom vidieckom dome herca Aleca Baldwina 

Tak ako to znie, tak to aj vyzerá. Nehnuteľnosť z diaľky pripomína skôr priemyselnú fabriku než útulný domov herca, ktorý už má čo to po štyridsiatke. Jared Leto dáva svoj vycibrený, umelecký vkus znať aj v rolách, ktoré prijíma – transvestita nakazený vírusom HIV, vrah Johna Lenona, komiksová postava Jokera či najnovšie ikonický Andy Warhol. Priestor pre umenie má v jeho novom domove osobitné miesto, pretože pre umelecké diela je tu niekoľko vyhradených galérií!

Eklekticky zariadený komplex v časti Laurel Canyon v LA má dokopy osem spální, dvanásť kúpeľní a jeho celková rozloha siaha až ku 4 650 m2. Okrem spomínaných galérií je tu aj súkromná kinosála, nahrávacie štúdio, veľký bazén a tiež príjazdová cesta pre niekoľko áut. Všetko stojí na pozemku veľkom takmer 1,5 akra! Zaujímavé. 

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Fešák Jared Leto a jeho excentrické bývanie vo vojenskej základni
ma/ipeknebyvanie.sk