FOTO: Domáca idylka supermodelky Natalie Vodianovej zachytená na fotografiách

Svetová topmodelka a jej manžel sa pozerajú po novom bývaní. Sami však tvrdia, že kvôli príjemným spomienkam sa tohto starého budú vzdávať len ťažko.

14fotiek
Domáca idylka hviezdneho páru je vďaka fotografovi Patrickovi Demarchelierovi zachytená naozaj jedinečne. Klasiku nečakajte. Autor: wmagazine.com

Natalia Vodianova je topmodelkou pochádzajúcou z Ruska, ktorá pobláznila svet svojim nevinným pohľadom už vo svojom teenagerskom veku a jej príbeh dievčaťa, ktoré sa vypracovalo z nuly je viac než inšpiratívny. Vodianova je slávna vďaka svojim kontraktom s prestížnymi značkami (najmä dlhodobou spoluprácou s Calvinom Kleinom), donedávna sa pohybovala v prvej top trojke najlepšie zarábajúcich modeliek sveta a s vervou sa angažuje aj v oblasti charity. Dnes si žije na vysokej nohe a pre prestížny magazín W zo svojho súkromia ukázala viac.

Prečítajte si aj o luxusnom apartmáne, ktorý predáva mama topmodeliek Gigi a Belly, Yolanda Hadid

Pred piatimi rokmi sa Vodianova presťahovala k svojmu druhému manželovi, Antoinovi Arnaultovi, ktorý taktiež pôsobí v módnom priemysle. Obrovský duplex v Paríži si okamžite zamilovala a dnes si tu už pár nažíva spolu so svojimi piatimi ratolesťami. Práve preto modelka prezradila, že začína mať ponorkovú chorobu, pretože sa ich rodia za posledné roky poriadne rozrástla a túži po väčšom priestore, no hľadaniu sa nového bývania sa bráni zubami nechtami, pretože práve toto je domov jej snov. Krásne fotky idylického bývania pre spomínaný magazín W má na svedomí svetovo známy fotograf Patrick Demarchelier a vy si ich v našej FOTOGALÉRII môžete pozrieť tiež.

 
Autor: Mária Ambrozová
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
FOTO: Domáca idylka supermodelky Natalie Vodianovej zachytená na fotografiách
Mária Ambrozová