FOTO: Prekvapivo obyčajné bývanie: Ktoré svetové celebrity si nepotrpia na luxus?

Ste zvyknutí na to, že keď sa v médiách objaví bývanie niektorej slávnej hviezdy, musí to byť zaručene šialený luxus? Nuž, dnes vás možno prekvapíme.

12fotiek
Predtým, než Matthew McConaughey zlomil srdcia tisíckam fanúšičiek po celom svete a oženil sa, bol jeho domovom tento príves na pobreží oceána. Sám herec si bývanie pochvaľoval a hovoril, že mu trvá len dve sekundy, kým sa zo spálne dostane do kuchyne a navyše tu mohol surfovať kedy sa mu len zachcelo. Autor: trend-chaser.com

V našej sekcii Bývanie slávnych vám deň čo deň prinášame neuveriteľné luxusné sídla svetových hviezd, ktoré sa pýšia mramorovými obkladmi, exotickým drevom, dizajnérskymi kúskami nábytku, zlatom, kinosálami či ochrankou. Na to ste si už určite zvykli. Určite však nemôžem všetkých hádzať do jedného vreca. Tých, ktorí nepotrebujú mať na pozemku ZOO, kaplnku, či v garáži tucet áut, je viac, než by ste si možno mysleli. Svoje ťažko zarobené milióny totižto rozumne investujú a na krásne bývanie ešte stále nejaký ten (prevažne) dolár zostane.

>>> Viac sa dozviete v našej FOTOGALÉRII <<<

 
Autor: Mária Ambrozová
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
FOTO: Prekvapivo obyčajné bývanie: Ktoré svetové celebrity si nepotrpia na luxus?
Mária Ambrozová