FOTO: Tento krásny penthouse kedysi patril najznámejším dvojičkám na svete. Zamilujete si ho aj vy

Výťah priamo do obývačky či unikátny zdobený kozub priamo z Francúzska. Oslenky sú svojim vkusom známe.

23fotiek
Sestry Olsenové sú známe svojim vycibreným vkusom. Majú cit pre módu i dizajn a aj ich bývalé bývanie je toho dôkazom. Autor: 6sqft.com/Douglas-Elliman/Us Weekly

>>> Pozrite si každý detail bytu v našej FOTOGALÉRII <<<

Dvojičky Ashley a Mary Kate Olsenové sú tými najznámejšími dvojičkami na svete. Svoju hereckú kariéru naštartovali už vo veku 1 rok, kedy sa striedavo začali objavovať v seriáli Plný dom, ktorý bol nie len na domácej pôde mimoriadne populárny, ale pobláznil celý svet. Tu dvojičky vydržali až do roku 1995 a v rebríčkoch obľúbenosti boli niekoľko rokov za sebou na prvých priečkach. Po seriáli nasledovalo množstvo teenagerských filmov, dokonca vlastný seriál, hudobné počiny i talkshow. A čo robia hviezdy dnes? Plastické operácie ich zmenili takmer na nepoznanie a aktívne sa angažujú v módnom priemysle a majú vlastnú módnu značku. 

Pamätáte si ešte sarkastickú Roz zo seriálu Frasier? Ponúka na predaj svoje krásne bývanie

Čo sa stane s ikonickou vilou Hugha Hefnera teraz, keď kráľ Playboya zomrel?

Penthouse na lukratívnej adrese vo West Village na Manhattane, ktorý kedysi sestrám patril, sa nedávno objavil na trhu v plnej svojej kráse. Aj keď v súčasnosti si jeho majiteľ (developer Bruce Eichner) cenu stanovil na 25 miliónov $, dvojičky ho v roku 2009 kúpili "len" za 7,3 milióna dolárov a o pár mesiacov predali s pekným ziskom pol milióna. Aj keď Manhattan je ich milovaným miestom, Mary Kate a Ashley tu údajne nikdy nebývali a mnoho z pôsobivých detailov sem priniesol až nový majiteľ. Ten sa postaral o luxusné bývanie v otvorených, vzdušných priestoroch, ktoré je navyše doplnené krásnym výhľadom na rieku Hudson a bájnu Empire State Building. Kúpeľňa je vykladaná mramorom a jej hlavnou hviezdou je veľká, voľne stojaca vaňa, spoločenská zóna je otvorená a lemujú ju okná od podláh až ku stropom, luxusnými "drobnosťami" je napríklad aj úžasná presklená vínna miestnosť s tisíckou fliaš, ktoré akoby levitovali v priestore alebo obrovský šatník, ktorý bytu závidí nejeden fashion maniak. Pozrite sa sami. 

Mama Miley Cyrus sa pustila do dizajnovania: Takto vyzerá nový domov slávnej rodinky

Hviezda seriálu Teória veľkého tresku: Herec ukázal krásne bývanie aj pôvabnú manželku

 
Autor: Mária Ambrozová
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
FOTO: Tento krásny penthouse kedysi patril najznámejším dvojičkám na svete. Zamilujete si ho aj vy
Mária Ambrozová