Herečka Marisa Tomei: Jej bývalý domov opriada množstvo zaujímavých príbehov

Marisa Tomei je médiami mimo svojej hereckej kariéry tiež označovaná ako milenka množstva futbalových hviezd. My sa však zameriame ešte na niečo iné. Jej bývanie.

14fotiek
Na dom sa počas jeho viac než 100 ročnej histórie naviazalo už niekoľko príbehov. Bývali tu známe osobnosti, prichádzali prestížne návštevy, ale nechýbajú ani hádky susedov. Autor: Profimedia/Kingofwallpapers

Marisa Tomei je sympatickou herečkou, ktorá má dokonca na svojom konte aj prestížne ocenenie, Oscar, za najlepšiu vedľajšiu herečku vo filme Môj bratranec Vinny, a to už z roku 1992. Dnes už päťdesiatnička si užíva množstvo pracovných ponúk aj v súčasnosti, kedy si ju z nedávnej minulosti môžete pamätať napríklad z filmu Kapitán Amerika, Bláznivá, hlúpa láska alebo seriálu Empire. Poďte sa dnes s nami pozrieť na jej bývalý domov, ktorý sa spája s niekoľkými zaujímavými príbehmi.

Prečítajte si aj o krásnej vile plnej loveckých trofejí, ktorú vlastní speváčka Kelly Clarkson 

Mestský dom na Manhattane kedysi vlastnila nie len Tomei, ale napríklad aj hudobník Charles Mingus alebo producent Hal Willner. Budova pochádza už z roku 1900 a v súčasnosti ju tvorí 5 obytných jednotiek na niekoľkých poschodiach. Keďže je dom poriadne starý, jeden z nájomníkov a samotný majiteľ, pán, ktorý tu býva už dokopy 60 rokov priznal niekoľko pikošiek – napríklad noc, kedy bol postrelený Robert Kennedy a spomínaný hudobník Charles Mingus v dome zablúdil a neprestajne plakal alebo pravidelné návštevy newyorského starostu a slávneho politika, Johna Lindsaya.

S týmto historickým miestom sa však spája aj nemilý príbeh zo súčasnosti. Rodičia herečky, Gary a Addie Tomei, ktorí tu bývajú žalovali syna Johna Lennona a Yoko Ono, Seana pre takmer dvadsať metrový strom pod oknami, ktorého koreňová sústava sa rozrástla tak, že chodník praskal a poškodila tiež zábradlia. Lennon súd za 10 miliónov prehral a strom musel odstrániť.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Herečka Marisa Tomei: Jej bývalý domov opriada množstvo zaujímavých príbehov
ma/ipeknebyvanie.sk