Ivanka Trump sa rozhliada po novom bývaní. Toto miesto pre ňu už nestačí!

Len po roku bývania sa už vo svojom dome necíti dcéra súčasného amerického prezidenta komfortne, a tak začala pokukovať po novej nehnuteľnosti.

14fotiek
Už od zvolenia Donalda Trumpa za prezidenta sa pošuškávalo, že Ivanka bude počas výkonu jeho funkcie dôležitou súčasťou prezidentského tímu. Nuž, jej presťahovaním sa do Washingtonu sa to len potvrdilo. Nazrite do jej nového domova. Autor: idesignarch.com/thejewelryicon.com

Ivanka Trump je jednou z dcér súčasného prezidenta Spojených štátov amerických Donalda Trumpa. Sama je podnikateľkou v tejto oblasti, no zároveň aj bývalou modelkou. Ambiciózna blondínka už dávno prezradila, že by je svojmu otcovi počas „prezidentovania“ rada na blízku, a tak sa aj s rodinou presťahovala do Washingtonu.

Dom, ktorý sa Ivanka so svojim manželom, Jaredom Kushnerom pred rokom rozhodla kúpiť, sa nachádza len dva bloky od nového sídla Obamovcov, kde si užívajú pokoj po ôsmich rokoch ostrého sledovania médiami. Oblasť zvaná Kolorama je vlastne celá spojená s politikmi, pretože pred alebo po svojom pôsobení na najvyšších postoch tu bývali aj známe mená ako Woodrow Wilson, Herbert Hoover alebo Franklin Roosevelt.

Prečítajte si aj o bývaní v starej synagóge, po ktorom pokukuje známy škandinávsky herec 

Za vilu v toskánskom štýle, s bielou fasádou a modrými okenicami zaplatil pár 5,5 milióna dolárov, čo je o dosť menej, než zaplatili za svoj apartmán na 5th Avenue – 16 miliónov dolárov. 650 m2 bývania zahŕňa okrem typického otvoreného plánu spoločenskej zóny napríklad aj izbu pre služobníctvo a niekoľko terás. Interiér domu je zariadený minimalisticky, no elegantne. Ktovie, ako však bude vyzerať ich nový domov.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Ivanka Trump sa rozhliada po novom bývaní. Toto miesto pre ňu už nestačí!
ma/ipeknebyvanie.sk