Je mŕtvy, ale jeho dom stojí aj tak 32 miliónov dolárov. O koho ide?

Napriek tomu, že cena jeho nehnuteľnosti klesá, stále stojí 32 miliónov dolárov. Jeho popularita je aj po smrti neskutočne veľká...

13fotiek
Autor: architecturaldigest.com

Ani po smrti kráľ popu nestráca popularitu. Aj keď jeho nehnuteľnosti mierne klesajú na hodnote, pravdou je, že ak nemáte vo vrecku aspoň 32 miliónov dolárov, nemôžete si robiť ani len zálusk na dom, ktorý obýval v New Yorku. Poďte sa s nami pozrieť, čo by ste za „ťažké“ milióny mohli dostať.

Pozrite si aj: Fakt čudné dizajnérske skvosty - čo na ne hovoríte?

Je to takmer rok, čo sa na trh dostal do ponuky dom, ktorý využíval v New Yorku Michael Jackson. Nájdete ho v hornom East Side. Pôvodne túto nehnuteľnosť ponúkali za závratných 39 miliónov dolárov a trvalo takmer celý rok, než sa našiel kupec, ktorý zaplatil o rovných 7 miliónov dolárov menej. 

Čo za túto sumičku získal?
V skutočnosti ide o šesťposchodový mestský dom v štýle Beaux Arts, ktorý sa rozhodli predať manažér Marc Lasry so svojou manželkou. V minulosti túto nehnuteľnosť prenajímali slávnym umelcom, napríklad Marcovi Chagallovi i Michaelovi Jacksonovi.

Pozrite si aj: Sklenené police: nezaťažia priestor a dodajú mu noblesu

Tehlovo-mramorová stavba vznikla v roku 1898 a ponúka takmer 3900 m² obytnej plochy na šiestich poschodiach. Do každého z nich sa vchádza cez impozantné dubové schodisko. Tmavé dubové podlahy možno nájsť v 16 miestnostiach, z nich je 7 spální. 

Obývačka má priamo zabudovanú obrovskú drevenú knižnicu a celkovo v budove nájdete až desať krbov na drevo. Izby sú presvietené prirodzeným svetlom vďaka oknám od podlahy až po strop. V kuchyni nechýbajú mramorové pracovné plochy a rozmerný kuchynský ostrovček.

Na streche je k dispozícii terasa s príjemným posedením a s malou záhradou. Chýbať nesmie fontána a priestor upravený tak, aby majiteľovi poskytoval dostatok súkromia. 

Čo poviete, vyskúšali by ste ho na zopár nocí?

Pozrite si v galérii, ako vyzerá. Stojí to za to!

 
Autor: Agáta
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Je mŕtvy, ale jeho dom stojí aj tak 32 miliónov dolárov. O koho ide?
Agáta