Lady Gaga: "Môj dom nie je zariadený tak, ako všetci odo mňa očakávajú."

Modré vlasy a šaty z mäsa - na to sme pri Lady Gaga zvyknutí už asi všetci. O to viac vás prekvapí, v akom štýle má zariadené svoje domáce hniezdočko, v ktorom sa nabíja energiou.

36fotiek
Autor: wmagazine.com

Lady Gaga si svoje vysnívané sídlo zabezpečila už v roku 2014. Tvár filmu Zrodila sa hviezda žije v skutočne hviezdnom sídle s rozlohou viac ako 10-tisíc m². Súčasťou je napríklad aj sedem kúpeľní.

Ostatní práve čítajú: Sauna, ktorá sa mi zmestí do maličkej kúpeľne? Dá sa to!

Rustikálna kuchyňa

Vo svojich klipoch je často za ženu, ktorá kráča v najmodernejších trendoch, ale čo sa týka domáceho varenia, tu je klasička. Rustikálna kuchyňa dýchajúca stredoeurópskym štýlom je trend, ktorý jej prirástol k srdcu. Jemné a prirodzené odtiene dreva nepôsobia extravagantne, ale útulne. V kuchyni sa sama rada pohybuje, a preto volila priestrannosť, otvorenosť a presklené dvierka, ktoré dodávajú vzdušnosť.

Ostatní práve čítajú: Ako spraviť jedáleň v maličkej kuchyni? TAKTO!​

Spojenie jedálne s obývačkou

Ani tu nehľadajte nejaké excentrické dekorácie. Všetko je veľmi pekne zladené v zemitých farbách, z ktorých vyrastajú drevené stoly, stoličky, kávové sedačky a všetko je korunované kovanými svietidlami s bohato zdobeným krištáľovým lustrom nad jedálenským stolom. Takto dosiahla Lady Gaga efekt, ktorý by mohol byť doma v kaštieľoch francúzskeho štýlu v 20. storočí.

Európske inšpirácie

Tie dominujú aj v predsieni. Terasa má veľké francúzske okná s patinou bielej kávy. Tmavé podlahy príjemne kontrastujú so svetlým nábytkom aj so stropom. Vďaka tomu celý priestor pôsobí zaujímavo a luxusne. Niekde je to trochu vintage a niekde moderné. Presne tak to Lady Gaga chcela. Všetko v súlade.

Ostatní práve čítajú: Bŕŕŕ, zima v kúpeľni? Premeňte ju na teplé miestočko za pár minút​

Všetko v jednote

Lady Gaga nepatrí k tým, ktorí by chceli mať každú izbu zariadenú inak. Práve naopak. Ak opomenieme vlastnú bowlingovú dráhu, ktorá je zaradená prakticky ako jediná v modernom a digitálnom štýle, tak sa celý dom nesie v jednotnom príjemnom nevtieravom svetlom tóne prírodných farieb.

Ostatní práve čítajú: 12 inšpirácií na bielu kúpeľňu, ktorá nebude nuda

A také je aj okolie, terasa a samotný exteriér. Nie je to žiadny moderný palác plný svetiel a neónov, skôr usadlosť, ktorá sa inšpirovala štýlom provensálskych haciend. A na to, že leží v Amerike, nie je tak ďaleko od európskej reality.

Prekvapila vás? Jej sídlo si detailne prezrite v galérii.

 
Autor: Marcos
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Lady Gaga: "Môj dom nie je zariadený tak, ako všetci odo mňa očakávajú."
Marcos