Modelka Kate Bock a jej malý, ale útulný loft v Greenwich Village

Tak, ako z niektorých priestorov na vás dýcha testosterón, z niektorých naopak cítiť jemnosť ženskej duše. A je tomu tak aj v novom krásnom lofte modelky slávneho Sports Illustrated, Kate Bock.

12fotiek
Modelka slávneho Sports Illustrated býva v krásnom, minimalistickom lofte uprostred New Yorku. Byt neprekvapuje luxusom, no svojou útulnosťou určite! Autor: Pinterest/6sqft.com

Kto povedal, že sídla známych osobností musia mať 1000 m2, garáž pre desať áut či dizajnérsky nábytok a všade samé drahé materiály. Niekedy je práve naopak, v jednoduchosti krása. Takýto obyčajne vyzerajúci loft nedávno kúpila aj známa tvár prestížneho časopisu Sports Illustrated, kanadská modelka Kate Bock.

Jej relatívne malý, no útulne vyzerajúci loft sa nachádza v newyorskej časti Greenwich Village a jeho cena je 1,35 milióna dolárov. Byt má jednu spálňu na poschodí a pýši sa vysokánskymi stropmi s veľkými oknami. Podlažia prepája nadčasové, „plávajúce schodisko“.

Prečítajte si aj o bývaní herca Aleca Baldwina, ktorý upustil od hluku veľkomesta a rozhodol sa pre pokojné bývanie na kraji mesta 

Prízemie bytu tvorí spoločenská zóna, kde sa s centimetrami pracovalo premyslene. Pod veľkými oknami je pohodlné posedenie, taburety a veľký televízor. Drevené podlahy potom vedú k jednoduchému jedálenskému stolu ukrytému pod schodiskom, až do krásnej kuchyne v nadčasovej bielej, ktorá ukrýva vínnu chladničku či malú komoru s úložným priestorom.

Druhé podlažie je privátnou časťou majiteľky. Aj keď priestor naozaj nie je taký enormný ako sme pri bývaní celebrít zvyknutí, dokonale postačí pre kráľovsky veľkú posteľ, pracovný kútik a samostatný šatník. Bonusom k bytu je výhľad zo strechy, ktorý vyráža dych. Čo viac potrebuje slobodné dievča, ktoré si navyše lieta po svete? 

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Modelka Kate Bock a jej malý, ale útulný loft v Greenwich Village
ma/ipeknebyvanie.sk