Seriálový Monk predal svoj byt. Je dokonale čistý ako byt jeho postavy?

Herec Tony Shalhoub si vďaka svojmu stvárneniu milého detektíva s obsedantno kompulzívnou poruchou získal mnohých. Svoj krásny byt v New Yorku však predal. Je taký aký by sa hodil aj jeho seriálovej postave?

11fotiek
Herec Tony Shalhoub sa preslávil dokonalým stvárnením prehnane čistotného detektíva Monka. Pozrite sa na jeho bývanie. Autor: 6sqft.com/Parade

Adrian Monk je vtipnou postavičkou ustráchaného detektíva, ktorý svojou neuveriteľnou dedukciou dostane každého zločinca. Má však poruchu, kvôli ktorej je prehnane čistotný a háklivý na svoj osobný priestor. V seriálovom byte mal dokonale čisto. Ako je na tom byt herca Tonyho Shalhouba, ktorý ho stvárnil?

Niekoľkými prestížnymi cenami ocenený herec Tony Shalhoub sa spolu so svojou manželkou rozhodli predať svoje hniezdočko v celebritami milovanej časti New Yorku, Upper West Side. Byt s dvoma spálňami, obrovskou terasou a krásnym výhľadom na Central Park sídli v budove pochádzajúcej z predvojnového obdobia a historické detaily si zanechal aj samotný interiér.

Prečítajte si aj o tom, ako bude vyzerať sťahovanie sa Donalda Trumpa do Bieleho domu! 

Ten zdobia dubové podlahy vo vzore rybej kosti, klenuté stropy vysoké takmer tri metre, pôvodné zdobené lišty či kľučky. Pôvodné drevené okenice napríklad v jedálni spojenej s knižnicou a čítacím kútikom pôsobia naozaj štýlovo. V byte sa tie nachádza niekoľko šatníkov, komora a miestnosť pre tzv. majordóma. Farebnosťou sa byt ťahá k sviežej bielej a všeobecne svetlým tónom, ktoré v kontraste s tmavým drevom vyzerá úžasne. Pozrite sa sami.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Seriálový Monk predal svoj byt. Je dokonale čistý ako byt jeho postavy?
ma/ipeknebyvanie.sk