Šmahel smúti: „Som v dlhoch a nemám peniaze, je to hrozné!"

Jedného dňa si zapol mobil a rozhovoril sa...

65fotiek
Jedného dňa si zapol mobil a rozhovoril sa... Autor: instagram

Martin Šmahel má na sociálnej sieti Instagram takmer 40 000 fanúšikov. Okrem zaujímavého obsahu pre nich často pripravuje aj takzvaný live stream, čo znamená, že sa s nimi spojí cez mobil a odpovedá im na otázky. Od jedného zvedavého fanúšika dostal otázku, či býva s partnerkou Beátkou, s ktorou majú bábätko, alebo býva každý osve.

Ostatní práve čítajú: Británia má Meghan Markle v zuboch: Nemáme peniaze a ona minula 2,4 milióna na svoj dom!​

„Ja mám domček v Rajke, a keď som si ho bral, nerátal som, že budem mať hneď novú rodinu. Plánoval som, že v ňom budem žiť s Miou na striedačku asi polovicu mesiaca a nerobilo mi problém dochádzať z Rajky do Stupavy na otočku do škôlky, je to zhruba 50 km. Hneď ako sa mi situácia zmenila a z tejto našej 2-člennej rodiny sa stala 4-členná a teraz 5-členná, tak sme museli začať premýšľať," rozhovoril sa Martin.

„Prišli sme na to, že každý z nás máme svoju nehnuteľnosť a bude lepšie, keď sa prispôsobím ja, pretože partnerkin domček je trochu bližšie k centru, je aj trochu väčší, má taký žičlivejší priestor pre 5-člennú rodinu, trávim oveľa viac času v ňom. Dá sa povedať, že tam takmer bývam."

Ostatní práve čítajú: Milujeme ich a oni sa kúpu v luxuse: Takto žijú Avangeri v skutočnom živote, wau​

A potom to prišlo!

„Do Rajky chodím len pre účty, platiť účty, upratovať a dohodli sme sa, že by to mohla byť naša víkendová chata. To je inak hrozné, ja som v mínusoch, mám dlhy, nemám peniaze, ale mám víkendovú chatu za 140 000. Ale dobre, no, dospeli sme k tomu nejakými skutočnosťami a reáliami, uvidíme, čo s tým bude, možno budem nútený ho predať. Bol by som nerád, lebo mám ho rád, ale nechcem predbiehať. Uvidíme," zhrnul moderátor Farmy X-tra.

Ako vyzerá Martinov dom v Rajke? Pozrite si fotky v našej GALÉRII.

 
Autor: Agáta
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Šmahel smúti: „Som v dlhoch a nemám peniaze, je to hrozné!"
Agáta