Taylor Swift má v dome niečo, čo jej ostatní závidia!

Sympatická speváčka vlastní dom v New Yorku. Ukážeme vám, čím je iný než zvyšok newyorských sídiel.

24fotiek
Autor: spin.com

Dom snov

Je kompletne zrekonštruovaný zhora nadol. Na prízemí sa nachádza dokonca divadlo, telocvičňa, relaxačné spa a bar, ktoré ponúkajú toľko možností, že Taylor už viac nemusí tráviť čas v bežnej posilňovni so spotenými šatňami.

Ďalej sa nachádzajú schody z nehrdzavejúcej ocele, ktoré nás zavedú na prvé poschodie. Tam sa rozprestiera hosťovská suita s vlastným vchodom, zatiaľ čo kuchyňa je vybavená vápencovými vyhrievanými podlahami a talianskou skriňou.

Prečítajte si aj: Tip do záhrady: Týchto 5 rastlín ju rozvonia ako najkrajší parfum!

Veľké izby sú naozaj priestranné a keďže sa nachádzajú v príjemnej lokalite, dnu sa dostáva veľa slnečného svetla, ktoré podčiarkuje krb. Na druhom poschodí si dala Taylor poklásť starožitné francúzske dubové podlahy, ktoré sa tiahnu až do dvoch spální, z ktorých obe majú vlastné vodné sprchy a iné spa záležitosti.

Na New York netypické

Je takmer neslýchané, aby mal niekto v New Yorku priestrannú terasu, na ktorej sú japonské sklenené steny a gril, ideálny pre to, keď sa Taylorin dievčenský gang rozhodne prísť. Na treťom poschodí je luxusná veľká suita, ktorá je zosobnením relaxu. Bar, múzeum, šatník či kúpele, má to tam všetko!

Prečítajte si aj: Premeňte zeleninové hriadky alebo spustnutý trávnik na trvalkovú záhradu

Nie je žiadny nováčik

Zaujímavé je, že tento mestský dom je vlastne miestom, kde sa v roku 2011 predviedol domáci politik Dominique Strauss-Kahn. Predpokladáme, že Taylor dobre vie o histórii svojho nového domova. Ako by ste očakávali, Swift nie je nováčikom na trhu s nehnuteľnosťami v New Yorku, už v minulosti totiž vlastnila v okolí mesta Tribeca tiež pekný domček.

Tiež vlastní v USA celú škálu rozľahlých nehnuteľností vrátane sídla v hodnote 25 miliónov dolárov v Beverly Hills a tiež má niekoľko nehnuteľností v hlavnom meste hudby, v Nashville. Vyzerá to tak, že si spieva len pre radosť, pretože peniažkov má viac než dosť.

Vo fotogalérii si ho môžete absolútne celý pozrieť!

 
Autor: Zuzana
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Taylor Swift má v dome niečo, čo jej ostatní závidia!
Zuzana