Známa interiérová dizajnérka ponúka na predaj svoje vlastné hniezdočko!

Emily Henderson je známou interiérovou dizajnérkou a televíznou osobnosťou. Ako to vyzerá, keď sa na trhu objaví jej vlastné bývanie?

14fotiek
Dizajnérka so svojou vlastnou šou boduje. Nedávno sa rozhodla, že predá dom, na ktorého rekonštrukcii pracovala niekoľko rokov. Autor: Domino

Obdivujete prácu bytových dizajnérov, páči sa vám ako ladne a bez zaváhania dokážu zladiť odtiene, materiál, štruktúry? Ak máte na účte niečo cez milión dolárov, toto krásne bývanie dizajnérky Emily Henderson, ktorá moderuje vlastnú reláciu o dizajne a je aktívnou aj na svojou populárnom blogu, môže byť vaše!

Dom dizajnérky sa nachádza v meste na sever od Los Angeles, Glendale. Je to budova plná svetla a sviežeho dizajnu pochádzajúca z polovice minulého storočia. Sama Henderson priznala, že niekoľko zmien v dome urobila so zreteľom jeho neskoršieho predaja, a to nie len čo sa vankúšikov či konferenčného stola týka. Rekonštrukciou prešli drevené podlahy, okná dostali elektronický pohon a na mieru bol vyrobený napríklad kúpeľňový obklad alebo tapety.

Prečítajte si aj o vile, ktorú si pre Super Bowl v meste Huston prenajímala excentrická Lady Gaga

Dom má dokopy tri izby, dve kúpeľne a krásny výhľad na okolité pohorie. Dizajnérka priznala, že po tom, ako jej manžel začal hľadať nový dom, poriadne si poplakala a vzhľadom k tomu, že tu spolu privítali obe svoje deti sa dlho nechcela vzdať miesta, kde sa zrodilo toľko krásnych spomienok. Nuž, život ide ďalej a zo samotného predaja domu Henderson spravila svoj ďalší projekt.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Známa interiérová dizajnérka ponúka na predaj svoje vlastné hniezdočko!
ma/ipeknebyvanie.sk