Známy spevák predal dom a kúpil si radšej 2 byty: O koho ide?!

Ako žije vo svojom súkromí? Viete, prečo uprednostnil bývanie v byte pred domom? A koľko vlastne potrebuje umelec priestoru na svoje tvorenie? Poďte sa pozrieť s nami!

12fotiek
Autor: dumazahrada.cz

Aj keď sa nám mnohým zdá život v dome ako nádherný a často nesplniteľný sen, predsa len sú bytové typy. Tento známy spevák patrí presne medzi ne!

Pozrite si aj: Pozor na vianočnú ružu: Táto jej časť vás môže otráviť!

Áno, Peter Nagy je slávny, známy a rád cestuje. Aj to jeden z dôvodov, prečo už pred rokmi opustil obrovskú vilu a uprednostnil bývanie v jednoduchom byte. Vlastne, dokonca v dvoch. Peter Nagy v tom má totiž jasno.

Pozrite si aj: Prečo mi bylinky zo supermarketu rýchlo uhynú? Poznáme odpoveď​

Aj keď je bývanie vo vlastnom rodinnom dome snom mnohých ľudí, takýto život sa nemusí zlučovať s každým životným štýlom. Potvrdzuje to aj slávny spevák, pretože po svojej skúsenosti s bývaním v priestrannom dome predsa len uprednostnil bývanie v byte. Jeden si zadovážil v Prahe, druhý v Bratislave. Vyhovuje mu to najviac - pretože jeho ďalším koníčkom je cestovanie. A to je omnoho jednoduchšie, ak len zamknete byt a vyrazíte do sveta.

Pozrite si aj: Ak chcete domov prevoňaný kvetmi aj v zime, vyberte si jednu z týchto rastlín

A aký je vlastne byt Petra Nagya?

Ani príliš moderný, ani príliš neosobný či minimalistický, ani gýčovito-rustikálny. Je inšpirovaný loftovými obytnými priestormi, provensálskym štýlom, ale aj kolonializmom a Kubou. Znie to jednoducho. Áno, ale rekonštrukcia a konečné úpravy si vyžiadali celý jeden rok. Mnohé z prác si robil spevák dokonca úplne sám, a prerábka ho doslova pohltila na celé týždne.

Pozrite si aj: S ohľadom na životné prostredie: Upracte si domácnosť ekologicky

Keď sa čakať oplatí

Už pri plánovaní myslel Peter Nagy nielen na estetiku, ale aj na praktické využívanie priestoru a nábytku v ňom - ten je totiž na kolieskach, aby sa priestor dal za pár minút premeniť na úplne nový svet, napríklad na pracovný ateliér. Čo poviete, inšpirujete sa?

My by sme si zopár vychytávok rozhodne požičali! Pozrite si ich v galérii.

 
Autor: Agáta
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Známy spevák predal dom a kúpil si radšej 2 byty: O koho ide?!
Agáta