Zúfalá manželka Eva Longoria ukazuje svoje sídlo za viac ako 1 milión dolárov

Známa herečka a politická aktivistka je všetko len nie „Zúfalá manželka“.

20fotiek
Autor: trulia.com

Eva Longoria, latinská kráska známa svojou rolou v seriáli Zúfalé manželky, je žena s mnohými talentmi. Zabrúsila do politiky a pôsobí v Demokratickej strane, je nováčikom vo svete dizajnérov oblečenia a taktiež je majstrom v oblasti nehnuteľností! Nedávno zverejnila, že má na predaj svoj dom v časti Hollywood Hills v Los Angeles za 1, 396 milióna dolárov. Uf.

Prečo predáva taký krásny dom?
Tiež vám vŕta v hlave, prečo predáva dom, ktorý vlastní dlhé roky a v roku 2005 ho kúpila za 1,15 milióna dolárov? Odhadujeme, že to bude mať čo dočinenia s jej novou rušnou domácnosťou. Nielen, že je Longoria čerstvo vydatá za Jose "Pepe" Baston, ale má aj tri deti z predchádzajúceho manželstva. A potom sú tu ešte stále prítomné reči, že si chce nejaké deti aj adoptovať…

Prečítajte si aj: 5 rád celebritného záhradníka: Takto to robia Majstri záhradníci

Tak, ako vyzerá?
Postavený bol v roku 1924 a je to vlastne troj-izbová, troj-kúpeľnová stredomorská vila, ktorá je zastrčená vysoko v Hollywood Hills. Nachádza sa za šikovnou železnou bránou, ktorá je umiestnená na dvoch podlažiach nad úrovňou ulice. Ponúka priestrannú obývaciu izbu s krytým stropom, gurmánsku kuchyňu a oddelenú izbu s bonusom s výhľadom na kaňonové výjavy a jasné svetlá Los Angeles. Na poschodí sa nachádza spálňa s panoramatickým výhľadom na kaskádovité hory.


 

Kde bude teraz Eva bývať?
Tiež vám to napadlo? Nuž, myslíme, že sa o ňu nemusíte báť, nakoľko táto vila nebola jediným majetkom v jej portfóliu. Eva má ešte jeden dom v Hollywood Hills, zakúpený v roku 2006 za 3,6 milióna dolárov, rovnako ako nehnuteľnosť v jej rodnom meste San Antonio, ktorý má od roku 2005. Pche, a vraj zúfalá manželka!

Otvorte galériu a kochajte sa, i keď... nám sa až tak nepáči.

 
Autor: Zuzana
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Zúfalá manželka Eva Longoria ukazuje svoje sídlo za viac ako 1 milión dolárov
Zuzana