Pohodlne sa usaďte: Taburet sa stane štýlovým doplnkom vášho domova!

10.10.2016
Dizajn a Dekor

Doma chceme mať prostredie ideálne na oddych. Nosíme si domov hlavy plné problémov, ktoré sme cez deň nachytali z okolia a túžime len po tom, pohodlne sa usadiť a nahlas vydýchnuť. A dá sa to aj na starom dobrom taburete.

12fotiek
Taburet je skvelým pomocníkom pri nečakanej bohatej návšteve, zamilujú si ho vaše deti a tiež ho môžete uložiť na terasu. Stačí sa k tomuto opomenutému kusu nábytku postaviť kreatívne. Autor: press-my-cards.com

Či už si najradšej po dlhom dni v práci oddýchnete na sedačke pri dobrom filme, relaxujete na rôznych podložkách alebo sa rovno túžite zvaliť do mäkkých perín, vždy nájdete to pravé, pohodlné miestečko. Jedným z nich sa môže stať aj malý, ale šikovný taburet, ktorý je navyše štýlovým doplnkom interiéru.

Prečítajte si aj o tom, že dať tapetu na strop nie je bláznovstvo!

Do každej miestnosti

Súčasní dizajnéri čoraz častejšie siahajú po taburete ako doplnku, ktorý do priestoru vnesie trošku útulnosti. Len tak rozhodené na zemi sa môžu stať pohodlným sedením pri nohách vašej postele, v detskej izbe si na nich ideálne posedia vaše ratolesti a zažiaria aj v obývačke, pri konferenčnom stolíku. Navyše ich môžete ponúknuť ako posedenie návštevám alebo pri nižšom stolíku stolovať a v ratanovom vyhotovení ho dokonca dostanete aj na vašu terasu.

Zdobené aj jednoduché

Môžete siahnuť po nadčasovom prevedení, kedy je taburet vyrobený z látky v jednom tóne, nanajvýš spestrený melírovanými vláknami, ktoré sa hodia do každého priestoru, tradičného aj moderného. Alebo sa pri zariaďovaní miestnosti „vybláznite“ a siahnete po farebnom marockom vzore, koži, metalických odleskoch, kožušinovému vyhotoveniu alebo štrikovaniu. Pre viac nápadov sa inšpirujte v našej fotogalérii.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Pohodlne sa usaďte: Taburet sa stane štýlovým doplnkom vášho domova!
ma/ipeknebyvanie.sk