„Okolo sveta s Martinom Kállayom"

14.05.2019
Dizajn a Dekor

Organizovanie vernisáží popredných slovenských umelcov sa stáva v dizajnovom showroome Stopka už tradíciou. Zmyslom týchto vernisáží je ukázať návštevníkom showroomu Stopka, ako môže umenie rôzneho druhu v luxusnom interiéri vyzerať.

1fotka
Ilustračné foto Autor: STOPKA

Hlavnou podstatou je dať ľuďom taký pocit, aby sa na vernisážach cítili komfortne tak, ako by boli doma v obývačke. Štýlový nábytok a umenie si veľmi dobre rozumejú, podotkla store manažérka showroomu Stopka Aneta Vazačová.

Začatie vernisáže, ktoré sa konalo v priestoroch štýlového showroomu Stopka 24.4.2019 si nenechalo ujsť mnoho známych osobností. Medzi pozvanými nechýbala modelka a usporiadateľka súťaže krásy Miss Slovensko Karolína Chomisteková, ktorá je pravidelnou návštevníčkou vernisáže v showroome Stopka a rovnako tak ako modelka a bývalá víťazka Miss Slovensko Veronika Husárová Vágnerová. "Som veľkou fanúšičkou umenia a vo Stopke sa mi páči práve to netradičné spojenie krásneho nábytku a zaujímavého a inšpiratívneho umenia.

Vždy sa teším na ďalšie akcie, ktoré sa u Stopku konajú. Nielen, že je tu vždy k videniu veľa inšpiratívnych vecí z umenia a dizajnu, ale je tu aj skvelá a uvoľnená atmsoféra," dodala Karolína Chomisteková.

Svojho brata prišiel podporiť aj známy architekt Karol Kállay a mnoho ďalších osobností zo sveta umenia, kultúry showbusinessu. Fotografie Martina Kállaya pôsobí v priestoroch showroomu veľmi elegantne a dalo by sa povedať, že aj veľmi príznačne. Nábytok svetových značiek dopĺňajú fotografie, ktoré boli nadobudnuté z rôznych kútov sveta. Berlín, Kuba, New York alebo Benátky. A odkiaľ pochádza nábytok u Stopku? Prevažne z Nemecka a z Talianska :-).

Lepšiu kombináciu sme si nemohli snáď ani priať. Výstava fotografií potrvá do konca júla.

 
Autor: PR článok
FocusMedia
Čítajte tiež
 
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
„Okolo sveta s Martinom Kállayom"
PR článok