6 trikov, ktoré prezradili bytoví stylisti: TAKTO sa to robí!

05.02.2019
Dizajn a Dekor

Na to, aby ste mali byt zariadený podľa najnovších trendov, nemusíte míňať milióny. Čistý a príjemný vzhľad dosiahnete predovšetkým správnym stylingom.

8fotiek
Autor: thesupruce.com

Viete sa nadchnúť pre najnovšie interiérové trendy? Stalo sa vám ale, že výsledok ani zďaleka nevyzeral ako z katalógu? Vieme prečo a tiež máme rady, ako stylovať ako profík!

Prečítajte si aj: Všetky známe tváre si dávajú domov TOTO: Už ste sa s tým stretli?

Nájdite si svoj štýl

Áno, hľadajte najprv podľa seba a voľte trendy, ktoré vás oslovili. Nenechajte si diktovať, ako by mal vyzerať priestor, v ktorom trávite mnoho času len podľa aktuálnej módy či sezóny. Ak ste natrafili na farebné kombinácie či doplnky, s ktorými súzniete, máte to pravé!

Prečítajte si aj: Minidomčeky naberajú na popularite: Sú krásne a môžete s nimi cestovať po celom svete​

Nemusia byť nové

Presne tak. Nezabúdajte, že veci a doplnky okolo vás nemusia byť absolútne nové. Práve naopak, neraz nás viac oslovia veci s minulosťou, so silným príbehom, ktorý možno poznáte len vy.

Nie je to na jeden deň

Styling vášho osobného priestoru si vyžaduje čas. Majte preto oči na stopkách kdekoľvek ste. Tie najlepšie veci objavíte práve vtedy, keď to nečakáte. Navyše, môže to byť zábava. Hoci aj u babičky na povale.

Prečítajte si aj: Skrývali ju dlhé roky: Konečne sprístupnili japonskú svätyňu. To takto vyzerá?!

Pravidlá

Použite len toľko doplnkov, aby ste nestratili prehľad. Ak máte pocit vizuálnej preplnenosti, zrejme bude treba niečo odobrať. Nie všetko musíte zdobiť, držte sa hesla, že menej je niekedy viac.

Prečítajte si aj: Tento balkón získate stlačením jedného gombíka. Tomu hovoríme wau!

Pozor na svetlo

Aby priestor a predmety v ňom vynikli, je potrebné myslieť na správne osvetlenie. Na rôzne svetelné podmienky počas dňa myslite už vopred.

Zohľadnite činnosti

Styling miestnosti či určitého priestoru musí zohľadňovať činnosti, ktoré tam budete vykonávať. Zbytočne budete mať pohovku plnú krásnych vankúšov, ak všetky skončia na zemi, hneď ako vaša rodina vkročí do izby.

Náš tip: Myslite na seba. Príjemne zariadená miestnosť by vám nemala pridávať prácu. Už pri jej dekorovaní by ste mali myslieť na jednoduchý spôsob udržiavania poriadku a čistoty!

 
Autor: Agáta
Fotogaléria
6 trikov, ktoré prezradili bytoví stylisti: TAKTO sa to robí!6 trikov, ktoré prezradili bytoví stylisti: TAKTO sa to robí!6 trikov, ktoré prezradili bytoví stylisti: TAKTO sa to robí!6 trikov, ktoré prezradili bytoví stylisti: TAKTO sa to robí!
 
8fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
6 trikov, ktoré prezradili bytoví stylisti: TAKTO sa to robí!
Agáta