Zoznámte sa: Stolička ako motýľ

30.04.2014
Dizajn a Dekor

Jednoduchý dizajn skladacej stoličky nadchol nielen cestovateľov, ale aj architektov. A pritom to nie je žiadna mladica. „Narodila“ sa totiž už v roku 1938 v Buenos Aires. Na výslní dizajnu sa ale stále drží.

8fotiek
Vďaka modernému dizajnu je motýlia stolička atraktívna hneď na prvý pohľad. Svojim vzhľadom zapadne do každého interiéru, či už je to štýlový podnik, obývačka alebo terasa. Využiť sa dá ako rekreačné sedenie v interiéri aj v exteriéri. Autor: nordicday.sk

Stolička je po celom svete známa pod názvom Butterfly alebo aj BFK, čo je skratka vytvorená z mien autorov prvého návrhu – Boneta, Kurchana a Ferrari Hardoya – troch partnerov z Austral Group. BFK sa narodila v roku 1938 v Buenos Aires a už o pár rokov bolo jasné, že jej dizajn nikdy neprestane byť moderný.

Vďaka modernému dizajnu je atraktívna hneď na prvý pohľad. Svojim vzhľadom zapadne do každého interiéru, či už je to štýlový podnik, obývačka alebo terasa. Využiť sa dá ako rekreačné sedenie v  interiéri aj v exteriéri. Sedacia časť je zhotovená z kvalitného materiálu v rôznych prevedeniach. Stačí si vybrať podľa svojho vkusu!

... a takto pohodlne sa môžete na stoličku usadiť.

 
Autor: ms/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
Zoznámte sa: Stolička ako motýľZoznámte sa: Stolička ako motýľZoznámte sa: Stolička ako motýľZoznámte sa: Stolička ako motýľ
 
8fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Zoznámte sa: Stolička ako motýľ
ms/ipeknebyvanie.sk