Vyskúšajte fantastický život v závesných kreslách!

11.08.2018
Interiér

Viete si predstaviť väčšiu pohodu, ako sa uvelebiť v závesnom kresle s knižkou či pohárom osviežujúceho nápoja v ruke a nechať sa jemne kolísať? To, že hojdanie upokojuje nie je žiadna novinka - tak prečo túto výsadu ponechávať len deťom, keď si ju môžeme dopriať aj v dospelom veku?

5fotiek
Závesné hojdacie stoličky sú k dispozícii v rôznych prevedeniach, veľkostiach či farbách, takže pri vhodnom zladení vytvoria efektné dekoratívne akcenty a vnesú kus "luxusu" do vašich domovov. Vonkajší hojdací nábytok bude na terase či balkóne vyzerať elegantne, pridá vášmu bývaniu farbu a moderný dizajn. Autor: bravacasa.rs

Život je príliš krátky na to, aby ste sa museli uspokojiť len s „obyčajným“ exteriérovým alebo interiérovým nábytkom. Stojí za to vyskúšať štýlovú hojdaciu stoličku s originálnym tvarom a dizajnom, vystlanú mäkkými a pohodlnými vankúšmi. Je už len na vás, či sa pre takýto kúsok rozhodnete do interiéru alebo do exteriéru. A možno sa vám sedenie v nich tak zapáči, že zabodujú u vás na oboch frontoch.

Závesné hojdacie kreslo vám poskytne viac zábavy aj vo vašej záhrade, na verande či terase - jednoducho dodá vášmu bývaniu ten správny šmrnc a pri dobrom výbere aj kus špecifického dizajnu, a zároveň poskytne príjemné miesto na odpočinok. V takomto kresle si ešte lepšie a intenzívnejšie vychutnáte pokojný relax na vzduchu, čítanie, pletenie či počúvanie hudby, prípadne len tak budete dohliadať na hrajúce sa deti.

Závesné vonkajšie kus nábytku na verande alebo strom dodáva väčší komfort a štýl na vaše vonkajšie priestory a dvore návrhy , aby váš domov viac príjemné a krásne .

Závesné hojdacie stoličky sú k dispozícii v rôznych prevedeniach, veľkostiach či farbách, takže pri vhodnom zladení vytvoria efektné dekoratívne akcenty a vnesú kus "luxusu" do vašich domovov. Vonkajší hojdací nábytok bude na terase či balkóne vyzerať elegantne, pridá vášmu bývaniu farbu a moderný dizajn.

Foto: pinterest.com

...alebo máte chuť na niečo naozaj mäkké a pohodlné? Takáto hojdačka vám poskytne určite dostatok komfortu. Radíme však, dobre otestovať nosnosť!

Viac inšpirácii nájdete v našej fotogalérii.

 
Autor: ms/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
Vyskúšajte fantastický život v závesných kreslách!Vyskúšajte fantastický život v závesných kreslách!Vyskúšajte fantastický život v závesných kreslách!Vyskúšajte fantastický život v závesných kreslách!
 
5fotiek
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Vyskúšajte fantastický život v závesných kreslách!
ms/ipeknebyvanie.sk