FOTO: Týchto 15 kuchýň svetových celebrít vás ohúri luxusom!

12.03.2018
Interiér

Kuchyňa je srdcom domova, trávime tu skoré rána pred odchodom do práce, rovnako aj večere s rodinami, priateľmi, nedeľné obedy v pokojnej atmosfére. Ste zvedaví ako si kuchtia celebrity?

15fotiek
Vedeli ste, že hlava rodu Kardashianiek, Kris Jenner je tiež hviezda, ktorá vydala svoju vlastnú kuchársku knihu? V tejto dokonalo čistej, bielej kuchyni sa musí variť jedna radosť. Nesmú chýbať drahé kusy porcelánu a profesionálne vybavenie. Autor: letsrestycle.com/

Dnes sme pre vás vybrali 15 úžasných kuchýň, v ktorých pravidelne varia hviezdy svetového šoubiznisu. V našej sekcii Bývanie slávnych do ich luxusných domov zavítame každý deň, a teda určite viete, že celebrity striedajú domy rýchlosťou svetla. Niekedy kvôli práci, niekedy kvôli partnerom a niekedy len tak z rozmaru. Taká Meg Ryan napríklad býva už vo svojom deviatom dome! Po preklikaní sa tými dnešnými, krásnymi kuchyňami hviezd, sme si pomysleli len jedno „kto by chcel takúto úžasnú kuchyňu prenechať niekomu ďalšiemu?!“. Niektoré dokonca môžu inšpirovať aj vaše bývanie. Či už farebnosťou, vystavaním priestoru alebo zaujímavým detailom.

>>> Viac v našej FOTOGALÉRII <<<

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
VIDEO Pekné Bývanie


 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
FOTO: Týchto 15 kuchýň svetových celebrít vás ohúri luxusom!
ma/ipeknebyvanie.sk